Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АЛГОРИТМИ КЕРУВАННЯ НАПІВПРОВІДНИКОВИМИ ПЕРЕТВОРЮВАЧАМИ НА ОСНОВІ ШВИДКОГО СИМЕТРИЧНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ

АЛГОРИТМИ КЕРУВАННЯ НАПІВПРОВІДНИКОВИМИ ПЕРЕТВОРЮВАЧАМИ НА ОСНОВІ ШВИДКОГО СИМЕТРИЧНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ

Назва:
АЛГОРИТМИ КЕРУВАННЯ НАПІВПРОВІДНИКОВИМИ ПЕРЕТВОРЮВАЧАМИ НА ОСНОВІ ШВИДКОГО СИМЕТРИЧНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,74 KB
Завантажень:
367
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
На правах рукопису
Москаленко Євген Володимирович
УДК 621.314.58
АЛГОРИТМИ КЕРУВАННЯ НАПІВПРОВІДНИКОВИМИ ПЕРЕТВОРЮВАЧАМИ НА ОСНОВІ ШВИДКОГО СИМЕТРИЧНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ
Cпеціальність 05.09.12 - Напівпровідникові перетворювачі електроенергії
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі промислової електроніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти України, м.Київ.
Науковий керівник - доктор технічних наук, доцент
Терещенко Тетяна Олександрівна,
Національний Технічний Університет України
“Київський політехнічний інститут” (м.Київ)
професор кафедри промислової електроніки.
Офіційні опоненти -доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Новосельцев Олександр Вікторович,
Інститут загальної енергетики НАН України (м.Київ),
провідний науковий співробітник.
- кандидат технічних наук, доцент
Павлов Геннадій Вікторович,
Український Державний Технічний Університет (м.Миколаїв).
завідувач кафедри.
Провідна установа - Інститут електродинаміки НАН України, відділи транзисторних перетворювачів і електроживлення технологічних систем (м.Київ)
Захист відбудеться “19” лютого 2001 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченоі ради К 26.002.06 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ - 56, пр. Перемоги, 37, корп. №20, ауд. №3, тел. 241-76-62.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НТУУ “КПІ”.
Автореферат розісланий “11“ січня 2001 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Б.М.Кондра


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Тенденція переходу від аналізу безперервних функцій до аналізу дискретних чітко простежується в перетворювальній техніці. У більшості випадків силова частина і система керування перетворювачем представляються у вигляді дискретних ланцюгів того або іншого типу - здебільшого у вигляді лінійних стаціонарних або нестаціонарних дискретних ланцюгів. При моделюванні процесів у вентильних перетворювачах на ЕОМ також використовується дискретна модель. Використання цифрових методів керування вентильними перетворювачами (наприклад, у мікропроцесорних системах) приводить до застосування дискретних моделей перетворювача і системи керування. Таким чином, при аналізі вентильних перетворювачів і розробці алгоритмів керування ними доцільно використовувати методи аналізу дискретних ланцюгів і функцій.
Актуальність теми. Навантаження автономних систем, як правило, різнорідні як за характером роботи, так і за призначенням. Це можуть бути пристрої, які постійно або періодично включаються в роботу, пристрої імпульсного підключення, із відомим або невідомим графіком добового споживання електроенергії. Така розмаїтість навантажень приводить до того, що режими роботи перетворювачів та параметри електричної енергії в значній мірі залежать від стану системи в кожний момент часу.
У процесі роботи трифазних випрямлячів виникає проблема несиметрії фазних напруг і появи неканонічних гармонік, що викликається нерівномірністю навантажень фаз. Це негативно впливає на якість вихідної напруги. Неканонічна гармоніка другого порядку має найбільшу амплітуду, її усунення є найбільш складним. Відхилення напруг фаз від номінальних значень при постійній напрузі керування може призвести до значного відхилення середнього значення вихідної напруги.
Перетворювачі електричної енергії при використанні спеціальних алгоритмів керування дозволяють значно знизити амплітуду неканонічних гармонік, однак це може бути досягнуто лише за умови максимальної швидкодії системи. Суміщення переваг СКІ-перетворення, що полягають у малій трудомісткості обчислень і оперування з невеликою кількістю різних значень базисних функцій на інтервалі визначення, з побудовою швидких алгоритмів на основі факторизації матриць базисних функцій дозволяє побудувати ефективні за швидкодією мікропроцесорні системи керування перетворювачами електричної енергії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: АЛГОРИТМИ КЕРУВАННЯ НАПІВПРОВІДНИКОВИМИ ПЕРЕТВОРЮВАЧАМИ НА ОСНОВІ ШВИДКОГО СИМЕТРИЧНОГО ПЕРЕТВОРЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок