Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ технології ПЕРЕРОБКИ ТА ЗБЕРІГАННЯ СОЄВОГО ЖМИХУ

УДОСКОНАЛЕННЯ технології ПЕРЕРОБКИ ТА ЗБЕРІГАННЯ СОЄВОГО ЖМИХУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ технології ПЕРЕРОБКИ ТА ЗБЕРІГАННЯ СОЄВОГО ЖМИХУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,59 KB
Завантажень:
143
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МОСТОВОЙ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 631.12.67.03
УДОСКОНАЛЕННЯ технології ПЕРЕРОБКИ ТА ЗБЕРІГАННЯ
СОЄВОГО ЖМИХУ
05.18.03 – первинна обробка та зберігання продуктів рослинництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Агєєв Сергій Михайлович, Херсонський національний технічний університет, професор кафедри основ конструювання.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Михайлик Віктор Дмитрович, Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри екології і безпеки життєдіяльності;
кандидат технічних наук Мохер Юрій Володимирович, Інститут луб’яних культур Української академії аграрних наук, начальник відділу стандартизації, маркетингу і питань інтелектуальної власності.
Провідна установа:
Національний аграрний університет, Кабінет Міністрів України, кафедра технології, зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. Б. В. Лесика, м. Київ.
Захист відбудеться "23" червня 2005 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 у Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
Автореферат розісланий "21" травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сумська О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективна переробка та зберігання продуктів рослинництва, а також одержання з них високоякісних продуктів – є важливою задачею на сьогоднішній день. Зростання попиту за останні роки на соєвий жмих викликало необхідність розробки та удосконалення технології його ефективного використання. Наявність у соєвому жмиху антипоживних речовин значною мірою знижує його якісні показники й скорочує діапазон його застосування.
Існуючі технології характеризуються низьким рівнем інактивації антипоживних речовин, високою вартістю, енергоємністю процесу, а також погіршенням поживних властивостей інших компонентів продукту. Одержання продукту, який відповідає сучасним нормам і вимогам за вмістом антипоживних речовин з високими якісними й поживними показниками вимагає додаткових теоретичних й експериментальних досліджень.
Необхідність розробки технологічного процесу та обладнання інактивації антипоживних речовин у соєвому жмиху, оптимізації робочих параметрів і режимів обробки, які сприяють одержанню продукту з високими поживними властивостями обумовило актуальність даної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана протягом 2001-2004 рр. у відповідності з планом науково-дослідних робіт Херсонського державного технічного університету у рамках програми “Отримання сировини підвищеної якості за матеріало- та енергозберігаючими технологіями” (номер державної реєстрації 0102U005291, протокол № 2 від 30.10.2001 р. ОНР Міносвіти і науки України), та тематичних планів кафедри переробки, стандартизації і сертифікації сировини Херсонського національного технічного університету.
У виконанні науково-дослідних робіт роль автора полягає у визначенні факторів, що впливають на процес переробки та зберігання соєвого жмиху, розробці технологічного обладнання, оптимізації параметрів й режимів процесу переробки, що підвищують ефективність зберігання та поліпшують якісні показники готового продукту.
Мета та задачі дослідження. Мета роботи полягала в удосконаленні технологічного процесу та обладнання з переробки та зберігання соєвого жмиху з метою підвищення якісних показників продукту.
Для досягнення поставленої мети передбачалося:
- дослідити і теоретично обґрунтувати технологічний процес обробки соєвого жмиху методом термовологої екструзії;
- виявити і вивчити основні фактори, що впливають на процес інактивації антипоживних речовин у соєвому жмиху;
- визначити закономірності впливу режимів та параметрів термовологої обробки на якісні показники готового продукту;
- за результатами теоретичних і практичних досліджень удосконалити обладнання й технологічний процес переробки та зберігання соєвого жмиху;
- оптимізувати параметри і режими процесу термовологої екструзії, що сприяє одержанню продукту з високими якісними показниками;
- провести оцінку якісних та мікробіологічних показників обробленого продукту;
- на підставі отриманих результатів дослідження дати відповідні пропозиції виробництву.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ технології ПЕРЕРОБКИ ТА ЗБЕРІГАННЯ СОЄВОГО ЖМИХУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок