Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ МІЦНОСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МЕТАЛІВ НА ОСНОВІ ГІБРИДНИХ НЕЙРОннИХ МЕРЕЖ

АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ МІЦНОСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МЕТАЛІВ НА ОСНОВІ ГІБРИДНИХ НЕЙРОннИХ МЕРЕЖ

Назва:
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ МІЦНОСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МЕТАЛІВ НА ОСНОВІ ГІБРИДНИХ НЕЙРОннИХ МЕРЕЖ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,16 KB
Завантажень:
77
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БАБІЧЕВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 620. 179. 16
АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ МІЦНОСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МЕТАЛІВ НА ОСНОВІ ГІБРИДНИХ НЕЙРОннИХ МЕРЕЖ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління і
прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Шарко Олександр Володимирович,
Херсонський державний технічний університет, професор кафедри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Лубяний Віктор Захарович,
Херсонський факультет Харківського
національного автомобільно-дорожнього університету, декан факультету
кандидат технічних наук, доцент
Хошаба Олександр Мирославович,
Вінницький державний технічний університет, доцент кафедри
Провідна установа: Національний університет радіо-електроніки, кафедра електронних обчислювальних машин Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться “ 03 ” липня 2003р. о 9-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01, при Херсонському державному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон-8, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського державного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
Автореферат розісланий “23” травня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Костін В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан розвитку автоматизованих інформаційних систем контролю і їхнє широке упровадження визначають ефективні способи вирішення проблемних питань у різних галузях науки і техніки. Однією з найбільш актуальних сучасних проблем є своєчасне визначення міцносних характеристик у нелінійних динамічних об'єктах в умовах апріорної невизначеності властивостей об'єкта.
Значний внесок у розвиток теорії і практики створення автоматизованих інформаційних систем прогнозування зробили Бодянський Є.В., Горбань А.Н., Д’яконов В.П., Івахненко О.Г., Кондратенко Ю.П., Круглов В.В., Марасанов В.В., Ул’янов В.Л., Петров Е.Г., Ротштейн О.П., Руденко О.Г., Шарко О.В., Ходаков В.Є., та ін.
Застосування нових архітектур та прототипів систем підтримки прийняття рішень у системі діагностики приводить до підвищення якості, економічності продукції за рахунок автоматизації і підвищення швидкодії процесу виявлення зміни механічних параметрів виробів, що сприяє безаварійній роботі промислових об'єктів.
Існуючі системи технічної діагностики мають велику похибку у зв'язку з обмеженістю набору вхідних параметрів. Комплексне застосування різних методів контролю зустрічається вкрай рідко через громіздкість і трудомісткість обробки багатомірних даних. Тому розробка автоматизованих систем прогнозування, заснованих на нових інформаційних технологіях, представляє не тільки науковий інтерес, а також є актуальним завданням сучасної промисловості.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Мета роботи і її основні задачі відповідають державним науково-технічним програмам, що сформульовані в Законі України “Про наукову і науково-технічну діяльність” і в Законі України “Про національну програму інформатизації”, а також планам найважливіших науково-технічних робіт Міністерства освіти і науки України:
6. – Інформатика, автоматизація і приладобудування;
6.2.2.- Перспективні інформаційні технології і системи;
Дисертація відповідає напрямкам досліджень кафедр фізики, електротехніки та інформаційних технологій Херсонського державного технічного університету, а саме: “Розробка програмно-апаратних засобів технічної діагностики металопродукції” (№ державної реєстрації 0103U003654, відповідальний виконавець Бабічев С.А.)
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є розробка автоматизованої системи контролю, що дозволяє підвищити якість і точність визначення міцносних характеристик металів за рахунок використання нових архітектур систем підтримки прийняття рішень і гібридних нейронних мереж.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА ТЕХНІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ МІЦНОСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК МЕТАЛІВ НА ОСНОВІ ГІБРИДНИХ НЕЙРОннИХ МЕРЕЖ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок