Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КІНЕТИКА НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ ТА РУЙНУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ПРУЖНОПЛАСТИЧНОМУ ДЕФОРМУВАННІ

КІНЕТИКА НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ ТА РУЙНУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ПРУЖНОПЛАСТИЧНОМУ ДЕФОРМУВАННІ

Назва:
КІНЕТИКА НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ ТА РУЙНУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ПРУЖНОПЛАСТИЧНОМУ ДЕФОРМУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,75 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний технічний університет УКРАЇНИ
„КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Тимошенко
Олександр Вікторович
УДК 539.4+620.1
КІНЕТИКА НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ ТА РУЙНУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ПРУЖНОПЛАСТИЧНОМУ ДЕФОРМУВАННІ
Спеціальність: 01.02.04 –
Механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконано на кафедрі динаміки та міцності машин і опору матеріалів у Національному технічному університеті України „Київський Політехнічний Інститут”
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Грабовський Анатолій Павлович
Національний технічний університет України „КПІ”
Міністерства освіти і науки України,
кафедра динаміки та міцності машин і опору матеріалів
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Ігнатович Сергій Ромуальдович
Національний авіаційний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідуючий кафедрою конструкції і міцності літальних апаратів
кандидат технічних наук, доцент
Тормахов Микола Миколайович
Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, старший науковий співробітник відділу термопластичності
Захист відбудеться „29” жовтня 2007 р. о 15 годині,
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.01 при Національному технічному університеті України „Київський Політехнічний Інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. №1, ауд. №166.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України „Київський Політехнічний Інститут”
за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий „____” 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук , професор |
О.О. Боронко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розробка узагальнених моделей теорії пластичності та критеріїв руйнування на стадії зародження макротріщини передбачає урахування основних термосилових параметрів пружно-пластичного навантаження (деформування). Ця проблема є комплексною і включає три складових: а) розробку узагальнених рівнянь стану, які повинні задовольняти інженерну практику по опису кінетики напружено-деформованого стану з включенням параметрів, які характеризують процес накопичення пошкоджень та руйнування конструкційного матеріалу; б) вибір фізично обґрунтованої міри пошкоджуваності конструкційного матеріалу, яка характеризує кінетику його руйнування на різних стадіях процесу пружно-пластичного деформування та розробки відповідних кінетичних рівнянь; в) формування відповідних гіпотез, які повинні зв’язувати кінетику процесу деформування та накопичення пошкоджень з типом руйнування, а також критеріїв руйнування, які зв’язують на цій стадії параметри напружено-деформованого стану та міру пошкоджуваності.
Формування відповідних рівнянь та критеріїв повинно спиратись на сучасне представлення фізики твердого тіла про мікро-та субмікроскопічні механізми пластичних деформацій та накопичення пошкоджень в конструкційному матеріалі.
Необхідність комплексного підходу до проблеми міцності витікає із тісного взаємозв’язку між процесами пружно-пластичного деформування та мікроруйнування. При цьому пошкоджуваність (поява мікротріщин) - це природній результат дії самого механізму пластичного деформування ще на ранніх його стадіях. Процес накопичення пошкоджень визначається історією термосилового навантаження та проходить декілька стадій. Для інженерних розрахунків найбільш практичним є феноменологічний опис названих процесів. Однак на сьогодні поки що залишаються не конкретизованими основні параметри кінетичних рівнянь пошкоджуваності від виду напруженого стану, характеру руйнування та історії навантаження (деформування). Базовим для цього є визначення основних закономірностей накопичення пошкоджень та руйнування для умов одновісного напруженого стану.
Таким чином, вирішення проблеми по розробці достовірного інженерного методу визначення кінетики накопичення розсіяного руйнування в металічних конструкційних матеріалах для умов пружно-пластичного деформування при складному навантаженні в машинобудівних галузях промисловості – є актуальною темою, що становить значний науковий і практичний інтерес.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КІНЕТИКА НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ ТА РУЙНУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ПРУЖНОПЛАСТИЧНОМУ ДЕФОРМУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок