Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок

Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок / сторінка 7

Назва:
Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,70 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 

4.
Проведено комплекс експериментальних досліджень по витягуванню та комбінованому витягуванню спрофільованих заготовок. Підтверджено появу резерву міцності при витягуванні профільованих заготовок в наслідок зменшення розтягуючих напружень в небезпечному перетині. За рахунок використання резерву і вибору раціональної форми профільованої заготовки при витягуванні виробів зі змінною товщиною стінки та коефіцієнтом тонкостінності
= 4...5 із низьковуглецевих сталей вдалось зменшити граничні коефіцієнти витягування при витягуванні без потоншення на 20при комбінованому витягуванні – на 35%; при комбінованому витягуванні дослідних зразків зі сталою товщиною стінки та коефіцієнтом потоншення
– на 28%.
5.
На основі отриманого розв’язку диференційного рівняння рівноваги удосконалено математичну модель витягування без примусового потоншення. Модель враховує як деформаційне зміцнення і геометрію профільованої заготовки, так і особливості взаємодії елементів штампа з осередком деформації і може бути використана для аналізу витягування як плоских, так і профільованих заготовок, товщина яких змінюється за лінійним законом. На основі удосконаленої моделі витягування узагальнено математичну модель комбінованого витягування вісесиметричних виробів, яка при розрахунку напружень дозволяє врахувати зміну розмірів осередку примусового потоншення, обумовлену профілем заготовки в порівнянні з витягуванням заготовок сталої товщини.
6.
Отримані моделі покладено в основу програмних засобів, які при моделюванні витягування та комбінованого витягування дозволяють проводити технологічні розрахунки впродовж усього процесу (побудувати “Р-Н”- діаграму). Порівняння результатів експериментальних та теоретичних досліджень показало задовільну їх кореляцію, що свідчить про те, що отримані моделі задовільно описують усі особливості реального процесу.
7.
На основі проведених теоретичних та експериментальних досліджень розроблено загальні рекомендації по розрахунку основних параметрів та проектуванню технологічних процесів витягування та комбінованого витягування із попередньо спрофільованих заготовок. Результати роботи у вигляді програмних продуктів, конкретних технічних рішень і практичних рекомендацій використані при розробці технологічних процесів виготовлення сталевого піддонну гарматного боєзаряду (замовник Державне підприємство “Конструкторсько-технологічний центр верстатобудування”, м. Київ) та гільз артилерійського та стрілецького озброєння нового покоління (замовник Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів, м. Шостка). За допомогою розроблених технологій вперше в Україні виготовлені дослідні партії сталевого піддонну для боєприпасів калібру 152 мм та гільз калібру 12,7 мм.
Основні положення дисертації викладені у роботах:
1.
Орлюк М.В. Експериментальні дослідження комбінованого витягування попередньо спрофільованих заготовок.Вестник национального технического университета Украины “Киевский политехнический институт”. 2002. - № . C. 49 - 51.
2.
Стеблюк В.И., Орлюк М.В. Возможности интенсификации первой операции вытяжки из профильной заготовки // Праці Міжнародної науково-технічної конференції “Прогресивна техніка і технологія машинобудування, приладобудування і зварювального виробництва”. - К.: НТУУ “КПІ”. - 1998. - C.   372. (Здобувачем виконано розрахунок та аналіз НДС при витягуванні попередньо спрофільованих заготовок, товщина яких змінюється за лінійним законом).
3.
Стеблюк В.И., Орлюк М.В. Напряженно-деформированное состояние и возможности интенсификации первой операции вытяжки из профильной заготовки // Вестник НТУУ “КПИ” “Машиностроение”. - К.: НТУУ “КПИ”. - 1998. - Вып. 33. C.   . (Здобувачем доопрацьовано математичну модель витягування попередньо спрофільованої заготовки з лінійною зміною товщини).
4.
Стеблюк В.И., Орлюк М.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок