Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок

Загрузка...

Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок

Назва:
Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,70 KB
Завантажень:
241
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут”
Орлюк Михайло Володимирович
УДК 621.983
Інтенсифікація витягування
порожнистих тонкостінних виробів
з використанням профільованих заготовок
Спеціальність 05.03.05 - Процеси і машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, на кафедрі механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Стеблюк Володимир Іванович,
Національний технічний університет України “КПІ” (м. Київ),
професор кафедри механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Сухов Віталій Вікторович,
Інститут спеціальних систем і технологій ІМіС Міністерства промислової політики України (м. Київ), директор;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Левченко Володимир Миколайович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” (м. Харків), заступник завідувача кафедри обробки металів тиском
Провідна установа: Національна металургійна академія України Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться “20” лютого 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.01 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги 37, корп. , ауд 166.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги 37.
Автореферат розіслано “18” січня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., доцент Боронко О.О.


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Традиційні методи формоутворення порожнистих виробів зі складним профілем стінок та значної тонкостінності, що характеризується співвідношенням товщини стінок і дна >4…5, вимагають застосування багатоопераційного витягування та витягування з потоншенням з проміжними операціями термічної обробки. Це зумовлено необхідністю значного перерозподілу металу між дном і стінкою в умовах несприятливої для пластичного деформування схеми напружено-деформованого стану (НДС) при витягуванні із плоскої заготовки.
Використання попередньо профільованої заготовки, товщина якої змінюється за певним законом вздовж радіуса, дозволяє виконати перерозподіл металу при більш сприятливих для пластичної деформації схемах НДС як на стадії профілювання, так і в процесі наступного витягування (утворення резерву міцності небезпечного перетину) і тим самим створити передумови інтенсифікації виробництва порожнистих тонкостінних виробів та виробів із складним профілем стінок і дна.
Застосування ж профільованої заготовки при комбінованому витягуванні, яке в свою чергу є одним з методів інтенсифікації процесу витягування, дозволить ще в більшій мірі скоротити технологічний цикл виробництва, знизити його матеріало- та енергоємність в порівнянні з традиційними методами виготовлення подібних виробів із плоских заготовок шляхом багатоопераційного витягування та витягування з потоншенням з проміжними операціями відпалювання.
Тому інтенсифікація процесу витягування порожнистих виробів з використанням профільованих заготовок є актуальною науково-прикладною задачею, оскільки нагального вирішення вимагає проблема створення ефективних технологій виготовлення сталевих гільз стрілецьких та артилерійських боєприпасів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконувалась згідно з пріоритетним напрямком розвитку науки і техніки “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” (постанова Верховної Ради України № ХІ від 16.10.92 р.) в рамках держбюджетної теми “Розробка теорії та методів інтенсифікації виготовлення трубчастих та порожнистих виробів із високоміцних сплавів”, № ДР 4 (1998_ рр.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: Інтенсифікація витягування порожнистих тонкостінних виробів з використанням профільованих заготовок

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок