Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ

Назва:
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,80 KB
Завантажень:
431
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ДУТЧАК ІРИНА БОГДАНІВНА
УДК:351.824.5:339.13:338.45:615](477)
ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ
ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.00.03 – економіка та управління національним
господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
МНИХ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ,
Київський національний торговельно-економічний
університет, завідувач кафедри фінансового
аналізу і контролю.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ТКАЧУК ІРИНА ГРИГОРІВНА,
Прикарпатський національний університет
імені Василя Стефаника,
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
САВЧУК ОЛЕГ ЯРОСЛАВОВИЧ,
Львівський державний інститут новітніх
технологій та управління
імені В’ячеслава Чорновола,
завідувач кафедри фінансів.
.
Захист дисертації відбудеться 7 истопада 2007 р. о 15.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79008, м.Львів, проспект Свободи, 18, аудиторія 115.
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка: 79005, м.Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 6 жотвня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _________________________________ А.В. Стасишин
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Формування нових економічних відносин в умовах ринкової трансформації економіки України зумовили необхідність проведення якісно нової політики господарювання. Особливості правового поля, що регламентує торгівлю медикаментами, полягають у регулюванні ціноутворення з боку держави. Через встановлення граничних рівнів торговельних націнок на лікарські засоби і вироби медичного призначення державні інститути виконують функцію соціального захисту громадян. Проблема насиченості фармацевтичного ринку трансформувалась у проблему доступності для споживачів ефективних і безпечних ліків. Головне завдання сектора загального державного управління – це модифікація правил функціонування ринку для того, щоб пріоритетними стали інтереси кінцевих споживачів.
Питання регулювання і розвитку фармацевтичного ринку були предметом дослідження багатьох учених: українських і зарубіжних. Наукові дослідження щодо фармацевтичного ринку проводили у різних аспектах – економічному, фінансовому, аналітичному, історичному. Значний внесок у розроблення питань стосовно організації та економіки фармації зробили такі вчені: Губський І.М., Краснокутський А.Б., Криков В.І., Лагунова А.А., Литвиненко М.М., Прокопишин В.І. та ін.; щодо фармацевтичного маркетингу та стратегічного управління у практиці фармацевтичних фірм – Белошапка В.А., Громовик Б.П., Гасюк Г.Д., Загорій Г.В., Левицька О.Р., Мороз Л.А., Усенко В.А., Чухрай Н.І.; фармацевтичного менеджменту – Мнушко З.М.; аналізу і статистики у фармації – Лапач С.Н., Пасічник М.Ф., Чубенко А.В.; фармацевтичного ціноутворення – Немченко А.С.; історії фармацевтичної справи – Верхратський С.А., Святиня М.Л.; організації обліку в аптечних закладах – Матвеєва В.І; особливостей державного регулювання окремих секторів економічної діяльності, регіональної економіки та державного менеджменту в умовах глобалізації – Бочан І.О., Залога З.М., Крупка М.І., Мельник А.Ф., Михасюк І.Р., Стельмащук А.М.
Предметом дослідження науковців були відносини у фармацевтичному секторі економіки, однак мало уваги приділялось розгляду державного регулювання крізь призму його інтеграції у діяльність суб’єктів такого ринку. Державне регулювання виливається у процес постійного вдосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності учасників фармацевтичного ринку, що вимагає від суб’єктів ринку додаткових зусиль і ресурсів для регулярного вивчення та безперервної адаптації до нових вимог.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок