Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Спосіб і засоби організації віртуальних підмереж в мобільних корпоративних мережах

Спосіб і засоби організації віртуальних підмереж в мобільних корпоративних мережах

Назва:
Спосіб і засоби організації віртуальних підмереж в мобільних корпоративних мережах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,75 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Халіль Хамді Атіє Аль Шкерат
(Йорданія)
УДК 681.3
Спосіб і засоби організації віртуальних підмереж в мобільних корпоративних мережах
Спеціальність 05.13.13 - Обчислювальні машини,
системи і мережі
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2004 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут", на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Кулаков Юрій Олексійович,
НТУУ "КПІ", доцент кафедри ОТ.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Тоценко Віталій Георгійович, Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, завідувач відділу надійності та діагностики.
кандидат технічних наук, доцент
Коваленко Анатолій Єпіфанович,
Український державний університет харчових технологій, завідувач кафедри інформатики.
Головна організація | Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України, відділ спеціалізованих засобів моделювання.
 
Захист відбудеться "_17_"_травня_ 2004 р. о 16:30 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ "КПІ (м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. 18, ауд. 306).
Відзиви на автореферат у двох екземплярах, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, вченому секретарю НТУУ "КПІ".
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
Автореферат розісланий "_14_"_квітня_ 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради, кандидат технічних наук, доцент | М.М. Орлова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми обумовлена широким використанням сучасних комп'ютерних мереж у різних сферах діяльності людини. Новітні досягнення і переваги технологій безпровідного зв'язку і поліпшення якості радіоканалів привели до виникнення нового покоління комп'ютерних мереж – безпровідних мереж. Великий інтерес до безпровідної технології побудови комп'ютерних мереж підтверджується значною кількістю публікацій на дану тему.
Зараз безпровідні технології досить широко використовуються при побудові корпоративних мереж. У свою чергу, особливості організації мобільних комп'ютерних мереж визначають необхідність пошуку нових рішень, як на структурному рівні, так і при організації доставки повідомлень мобільним абонентам мережі. Переміщення абонентів у більшості випадків визначає необхідність відповідного зміни маршруту, тобто ремаршрутизації. Швидкість і характер переміщення абонентів впливає на процедуру маршрутизації. Використання більшості відомих методів маршрутизації, що використовуються у мережах з фіксованим розташуванням абонентських систем, для мобільних мереж виявляється неефективним. Усе це і визначає доцільність розробки і дослідження нових підходів до питань організації доставки інформації в мобільних мережах.
Таким чином, розробка і дослідження способів і засобів, спрямованих на підвищення продуктивності мобільних корпоративних мереж за рахунок більш ефективної організації віртуальних підмереж, є актуальними і мають теоретичне і практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася в 2000-2003 рр. відповідно до планів науково-дослідних робіт кафедри обчислювальної техніки НТУУ "КПІ": НДР № 0100U000703 "Розробка теорії, методів і засобів побудови обчислювальних систем з масовим розпаралелюванням обчислювального процесу" і в рамках НДР № 0102U000333 "Побудова масштабованих ізоефективних комп'ютерних систем", яка виконується на кафедрі обчислювальної техніки НТУУ "КПІ" в 2002-2004 рр.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є підвищення ефективності функціонування мобільних корпоративних мереж за рахунок скорочення часу реконфігурації віртуальних каналів.
Об'єктом дослідження є клас мобільних корпоративних мереж.
Предметом дослідження є способи і засоби організації мобільної корпоративної мережі, а також спосіб і процедури доставки повідомлень мобільним абонентським системам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Спосіб і засоби організації віртуальних підмереж в мобільних корпоративних мережах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок