Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ХРОНІЧНІ ЗАПАЛЬНІ ЗАХВОРЮВАННЯ КИШКІВНИКА: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ

ХРОНІЧНІ ЗАПАЛЬНІ ЗАХВОРЮВАННЯ КИШКІВНИКА: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ / сторінка 18

Назва:
ХРОНІЧНІ ЗАПАЛЬНІ ЗАХВОРЮВАННЯ КИШКІВНИКА: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
40,16 KB
Завантажень:
181
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
мг білка | Глутатіонредуктаза, нмоль
НАДФН/хв. мг білка | Г-6-ФДГ нмоль НАДФН/хв.
мг білка
У хворих IV групи після лікування визначене достовірне зниження показника нітриту крові. Антиоксидантна терапія дозволяє зменшити кількість гідроксильного радикалу, який утворюється при метаболізмі пероксинітриту, що запобігає подальшому диспропорційному утворенню активних форм кисню, і, відповідно, зменшує їх стимулюючий, токсичний і мутагенний вплив. Позитивний ефект терапії на показник нітритемії також може бути поясненим інтенсифікацією швидкості утворення із аргініну сечовини у циклі Кребса-Хензеляйта.
У обстежених хворих IV групи після лікування активність Г-6-ФДГ еритроцитів залишилась нижчою, ніж у контрольній групі; але вище, ніж у хворих до лікування, у хворих I-III груп показник активності суттєво не змінився, що свідчить про глибину порушень антиокисних механізмів. Також причина недостатності Г-6-ФДГ може бути пов’язана із генетичним дефектом.
З урахуванням отриманих даних можна сказати, що лікувальний комплекс салофальк-цитраргінін-три-ві-плюс забезпечує підтримку антиоксидантної системи не тільки завдяки замісній антирадикальній та антигіпероксидній діям, а й шляхом зміцнення ендогенних резервів, тому призначення комбінованих антиоксидантних препаратів особливо доцільне в умовах вичерпаних ендогенних резервів. Включення у лікувальний комплекс хворих на НВК препаратів цитраргінін-три-ві-плюс дозволяє цілеспрямовано впливати на стимулювання процесів самооновлення і репарації, що досягається завдяки мембранопротекторному, антиоксидантному, імуностимулюючому, гепатозахисному ефектам.
Можливість одужання організму під впливом антиоксидантних компонентів препаратів збільшується не тільки завдяки захисту організму від наслідків окиснення, а й шляхом регуляції синтезу медіаторів запалення через зменшення кількості стимуляторів їх синтезу.
Таким чином, спостереження за групами хворих на НВК і ХК, котрі лікувались засобами базисної терапії, показало, що аміносаліцилати та кортикостероідні препарати здійснюють співставимий позитивний вплив на клінічні показники, сприяють зменшенню системної циркуляції прозапальних цитокінів і не забезпечують відновлення рівноваги процесів ПОЛ-АОЗ у хворих на НВК. Прийом кортикостероїдних препаратів у хворих на НВК супроводжується зменшенням нітритемії, гальмуванням синтезу протизапального ІЛ-4, при застосуванні салофальку таких змін не спостерігається.
Включення до лікувального комплексу препаратів цитраргініну і три-ві-плюс має переваги перед традиційною терапією салофальком відносно корекції клінічних симптомів, ендоскопічних змін, показників ПОЛ і АОЗ, імунітету та неспецифічної резистентності організму. Комплекс салофальк-три-ві-плюс або салофальк-цитраргінін сприяє підвищенню опірності організму хворих до окиснення й показаний хворим із інтенсифікацією ПОЛ без значних змін системи АОЗ. Лікувальний комплекс салофальк-цитраргінін-три-ві-плюс є доцільним для призначення хворим із виснаженням ферментної системи АОЗ та найбільш ефективним для відновлення порушень окисно-антиокисної рівноваги.
ВИСНОВКИ
У дисертації наведене теоретичне обґрунтування й нове вирішення наукової проблеми щодо вдосконалення діагностики та лікування хронічних запальних захворювань кишківника, уточнено значущість низки патогенетичних механізмів у формуванні клінічних, морфологічних проявів, імунологічних та метаболічних порушень і на цій основі розроблений алгоритм діагностики та лікування.
1. Хвороба Крона починається у більш ранньому віці (24,71,9 роки), ніж неспецифічний виразковий коліт (33,61,9 роки); клінічна картина у цей період визначається нозологічною формою і характеризується: наявністю больового синдрому (96,2% спостережень) і лихоманки (92,3%) при ХК, виділенням крові з калом (84,3%) і діареєю (79,3%) при НВК. У 15,7% хворих на НВК і 7,7% на ХК захворювання маніфестується позакишковими симптомами. Із збільшенням тривалості анамнезу відмінності у клінічних проявах НВК і ХК зменшуються, частота позакишкових проявів зростає до 51,4% при НВК і до 46,2% при ХК.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
Реферат на тему: ХРОНІЧНІ ЗАПАЛЬНІ ЗАХВОРЮВАННЯ КИШКІВНИКА: КЛІНІКО-ПАТОГЕНЕТИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ЛІКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок