Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХОНЬ ДЕТАЛЕЙ МАШИН ОБРОБЛЕННЯМ СТРУМЕНЕМ НЕЗВ’ЯЗАНИХ ТВЕРДИХ ТІЛ

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХОНЬ ДЕТАЛЕЙ МАШИН ОБРОБЛЕННЯМ СТРУМЕНЕМ НЕЗВ’ЯЗАНИХ ТВЕРДИХ ТІЛ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХОНЬ ДЕТАЛЕЙ МАШИН ОБРОБЛЕННЯМ СТРУМЕНЕМ НЕЗВ’ЯЗАНИХ ТВЕРДИХ ТІЛ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Стефанович Тетяна Олександрівна
УДК 621.924
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХОНЬ
ДЕТАЛЕЙ МАШИН ОБРОБЛЕННЯМ
СТРУМЕНЕМ НЕЗВ’ЯЗАНИХ ТВЕРДИХ ТІЛ
05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти та науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Стоцько Зіновій Антонович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
директор Інституту інженерної механіки та транспорту,
завідувач кафедри електронного машинобудування.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Саленко Олександр Федорович,
Кременчуцький державний політехнічний університет,
завідувач кафедри верстатів і верстатних комплексів;
кандидат технічних наук, доцент
Литвиняк Ярослав Мирославович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
доцент кафедри технології машинобудування.
Захист відбудеться 21 листопада 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, гол. корп., ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 18 жовтня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Шоловій Ю.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З розвитком виробництва в Україні і утворенням у машинобудівній галузі різнопрофільних підприємств та розширенням номенклатури виробів зросла потреба у ефективних і дешевих методах оброблення металевих виробів складної конфігурації. Частково задовольнити цю потребу можна впровадженням у виробництво методів струминного оброблення, особливо в тих ситуаціях, де інші методи або не ефективні, або їх застосування взагалі неможливе. Обґрунтоване включення в технологічні процеси виготовлення виробів, зокрема на завершальних стадіях, операції струминного оброблення дає змогу підготувати поверхні виробів до операцій полірування, нанесення покрить, зокрема гальванічних і полімерних, покращити якісні характеристики поверхонь, суттєво підвищити їх експлуатаційну стійкість. Ефективність використання струминного оброблення зростає із збільшенням розміру виробу і ускладненням його конфігурації.
Важливим фактором створення конкурентоспроможної продукції є прогнозування результатів оброблення залежно від форми оброблюваних поверхонь виробів і їх фізико-механічних властивостей та відповідний вибір технологічних режимів оброблення. Однак призначення технологічних режимів для операції струминного оброблення, особливо для криволінійних поверхонь, здебільшого ґрунтується на практичному досвіді і експериментальних даних, що не дозволяє належним чином прогнозувати показники якості поверхонь і коректно призначати технологічні режими струминного оброблення. Тому актуальним є детальне дослідження і математичний опис механізмів формування якості поверхонь виробів при струминному обробленні з подальшим розробленням технологічного забезпечення для впровадження операцій струминного оброблення у виробництво.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана згідно з планом наукових досліджень кафедри електронного машинобудування Національного університету “Львівська політехніка” у рамках держбюджетних науково-дослідних тем ДБ/60 “ВОВ” “Моделювання динамічних процесів і підвищення ефективності машин вібраційного оброблення виробів” (№ державної реєстрації 0104U002288, 2004-2005 роки) та ДБ “ДПВТ” “Моделювання та регулювання динамічних процесів вібраційних технологій” (№ державної реєстрації 0106U001336, 2006-2007 роки).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПОВЕРХОНЬ ДЕТАЛЕЙ МАШИН ОБРОБЛЕННЯМ СТРУМЕНЕМ НЕЗВ’ЯЗАНИХ ТВЕРДИХ ТІЛ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок