Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕНОГО ВІДТВОРЕННЯ СУСПІЛЬНОГО ПРОДУКТУ В УМОВАХ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА

ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕНОГО ВІДТВОРЕННЯ СУСПІЛЬНОГО ПРОДУКТУ В УМОВАХ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕНОГО ВІДТВОРЕННЯ СУСПІЛЬНОГО ПРОДУКТУ В УМОВАХ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА

ТОВСТИЖЕНКО ОЛЕНА ВЯЧЕСЛАВІВНА
УДК 330.352.3
 
ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕНОГО ВІДТВОРЕННЯ СУСПІЛЬНОГО ПРОДУКТУ В УМОВАХ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.01.01 – Економічна теорія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі політичної економії обліково-економічних факультетів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кривенко Костянтин Тарасович
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
заступник завідувача кафедри політичної економії
обліково-економічних факультетів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лагутін Василь Дмитрович
Київський національний торговельно-
економічний університет,
завідувач кафедри економічної теорії
кандидат економічних наук, доцент
Миронов Микола Дем’янович
Академія муніципального управління,
завідувач кафедри економіки підприємства
Провідна установа: Державна установа „Інститут економіки та
прогнозування НАН України”, відділ економіч-
ного зростання та структурних змін в економіці
м. Київ
Захист відбудеться „18 травня 2006 р. о 16.00 год. на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680,
м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд.201.
Автореферат розісланий „ 18 ” квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор А.Е. Фукс
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах реформування вітчизняної економіки інтенсифікація суспільного виробництва, як невід’ємна складова моделі сталого економічного зростання, набуває все більшого значення. Формування сприятливого фінансового середовища, розроблення науково-обгрунтованої системи забезпечення фінансовими ресурсами провідних технологічних способів виробництва та сучасних інновацій стають важливими, а тому конче необхідними чинниками прискореного економічного розвитку України.
Світова економічна думка, починаючи з Дж.М.Кейнса, за останні 50-70 років зробила значні успіхи щодо посилення ролі фінансів в економічному прогресі. Прискорений перехід нашої країни на нову якість економічного зростання, яка досягається на основі інтенсифікації виробництва в умовах сучасного етапу науково-технічної революції, повинен грунтуватися на ефективному та умілому використанні фінансових ресурсів суспільства. З цього можна зробити висновок, що інтенсивний розвиток лише тоді має успіх, коли грунтується на використанні такого чинника, як фінанси в тісному зв’язку з фінансовою політикою. Відомо, що кожна новація, кожен новий технологічний спосіб виробництва потребують фінансової бази, тобто відповідних фінансових ресурсів.
Важливі положення щодо ролі фінансів в економічному відтворенні, переведенні його на інтенсивно-інноваційні рейки містяться в наукових працях вітчизняних і зарубіжних економістів, зокрема в роботах: Л.Абалкіна, Л.Бабича, В.Бесєдіна, О.Василика, А.Гальчинського, В.Геєця, І.Горського, О.Заруби, Б.Кваснюка, А.Коломійця, К.Кривенка, І.Крючкової, В.Лагутіна, К.Павлюка, Б.Панасюка, А.Поддєрьогіна, Д.Полозенка, А.Савченка, С.Мочерного, І.Сало, Г.Сорокина, Ф.Федосова, А.Чухна, Л.Шаблистої, П.Єщенка та інших.
Проте та обставина, що економічною наукою накопичено певний матеріал з означених проблем, ще не означає достатньої повноти та глибини їх розробки. Вцілому зазначена проблема залишається недостатньо вивченою як у світовій, так і в українській науці. Так, залишаються дискусійними питання функцій фінансів, їхній (функцій) ролі в забезпеченні розширеного відтворення суспільного продукту в умовах інтенсифікації виробництва, залежності економічного прогресу від фінансової політики держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕНОГО ВІДТВОРЕННЯ СУСПІЛЬНОГО ПРОДУКТУ В УМОВАХ ІНТЕНСИФІКАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок