Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПоЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ЛОКОМОТИВА І Шляху

ПоЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ЛОКОМОТИВА І Шляху

Назва:
ПоЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ЛОКОМОТИВА І Шляху
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,40 KB
Завантажень:
119
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
УДК 629.4:531.46
СПІРЯГІН Валентин Ігорович
ПоЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ
ЛОКОМОТИВА І Шляху
05.22.07 – Рухомий склад залізниць та тяга поїздів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі „Залізничний транспорт” навчально- наукового інституту рейкового транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти та науки України
Науковий керівник ГОРБУНОВ Микола Іванович,
кандидат технічних наук, доцент,
Східноукраїнський національний університет імені
Володимира Даля, доцент кафедри „Залізничний транспорт”
Офіційні опоненти КОРОТЕНКО Михайло Леонідович,
доктор технічних наук, професор,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. акад. В.А. Лазаряна, завідувач кафедри „Електрорухомий склад”
ЧЕРНЯК Анна Юріївна,
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Київський університет економіки та технологій транспорту,
доцент кафедри "Рухомий склад залізниць"
Провідна установа Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України, кафедра експлуатації та ремонту рухомого складу, м. Харків.
Захист відбудеться “ 21 ” травня 2004 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.03 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий “ 20 ” квітня 2004 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Ульшин В.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В останній час для транспортної науки стають усе більш важливими дослідження, спрямовані на зменшення сил взаємодії екіпажа з рейковою колією і зниження зносу в системі “колесо-рейка”.
Актуальність теми. Ефективне і якісне рішення задач, що поставлені перед залізничним транспортом, неможливо здійснити без удосконалювання конструкцій локомотивів, застосування нових технічних рішень для поліпшення їхніх тягово-динамічних показників і найбільш повної відповідності конкретним умовам експлуатації. Складною проблемою при цьому є створення екіпажних частин, що забезпечують гарні динамічні якості й мінімальні рівні зношення поверхонь кочення колес і рейок при необхідних тягових і швидкісних показниках локомотивів.
У зв'язку з тим, що на криві ділянки шляху приходиться значна частина загальної довжини залізниць (близько 35%), а режими взаємодії колії та екіпажів у кривих відрізняються найбільшою інтенсивністю, особливий інтерес представляють дослідження, присвячені виборові конструктивних схем і раціональних параметрів ходових частин, що дозволяють поліпшити характеристики руху екіпажів у кривих.
В умовах України - країни з розвиненою залізничною структурою, за наявністю одного з найбільших у світі виробників локомотивів - холдингової компанії “Луганськтепловоз”, а також могутніх залізничних наукових і проектних центрів у Дніпропетровську, Луганську, Харкові й ряді інших міст - ці дослідження здобувають особливу актуальність і проводяться у різних напрямках даної проблеми.
Дисертація присвячена пошукові засобів і методів поліпшення характеристик руху екіпажів за рахунок використання резервів поліпшення динамічних якостей. Основна увага приділена удосконаленню конструкції екіпажної частини локомотива на базі побудови конструктивних схем візків з радіальною установкою колісних пар і дослідженню впливу параметрів їхніх елементів на характеристики руху залізничних екіпажів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. ана робота виконана в рамках досліджень з теми “Розробка і модернізація тягового рухомого складу потужністю 2000-4000к.с. у секції для ведення пасажирських і приміських вагонів” (№ держ. рег.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПоЛІПШЕННЯ ДИНАМІЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ЛОКОМОТИВА І Шляху

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок