Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ КОРМІВ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ КОРМІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ КОРМІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,22 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
БЕЗПАЛОВ РУСЛАН ІГОРОВИЧ
УДК 664.726.002.51
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ
ПОДРІБНЕННЯ КОРМІВ
Спеціальність 05.18.12-процеси та обладнання харчових,
мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській національній академії харчових технологій Міністерства освіти і науки України та в Інституті механізації тваринництва Української академії аграрних наук
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Остапчук Микола Васильович,
Одеська національна академія харчових технологій, професор кафедри технології зберігання зерна
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Гладушняк Олександр Карпович,
Одеська національна академія харчових технологій, завідуючий кафедрою технологічного обладнання харчових виробництв
доктор технічних наук, професор
Дударєв Іван Романович,
Одеський державний аграрний університет, професор кафедри механізації і автоматизації сільськогосподарського виробництва
Провідна установа: | Національний університет харчових технологій, кафедра процесів і апаратів харчових виробництв та технології консервування, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться “17” червня 2005 р. о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 в Одеській національній академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса-39, вул. Канатна, 112.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної академії харчових технологій за адресою: 65039, м. Одеса-39, вул. Канатна, 112.
Автореферат розісланий “12” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.т.н., професор В.О.Моргун


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подрібнення рослинної стеблової сировини є необхідною технологічною операцією в переробній промисловості і широко використовується на комбікормових заводах та безпосередньо в сільськогосподарських підприємствах.
Існуючі подрібнювачі, серед яких найбільш ефективними є молоткові дробарки, створювались для умов крупнотоварних виробництв і мають відповідну продуктивність, масу, потужність, що робить економічно недоцільним їх використання на сучасному етапі розвитку кормовиробництва малої продуктивності.
Теорія подрібнення має багатовікову історію. Але загальновідомо, що складність процесу подрібнення обумовило відсутність єдиної теорії і потребує подальших досліджень з метою наукового обґрунтування нових технічних рішень. Особливо це стосується подрібнення рослинної стеблової сировини, порівняльної оцінки подрібнювачів, оптимізації їх характеристик, моделювання процесів тощо.
Подрібнювачі з робочими органами ударно-ріжучої дії є найбільш універсальними та малоенергоємними. Але в них для забезпечення умов різання використовуються додаткові протиріжучі елементи, які ускладнюють конструкцію порівняно з молотковими дробарками крихких продуктів та суттєво знижують експлуатаційну надійність. Таким чином удосконалення дробарки для кормів є актуальним.
Одним з напрямків розв’язання згаданих проблем є застосування в молотковому подрібнювачі попереднього ущільнення матеріалу, що створює необхідний підпір для ударного різання з ковзанням і таким чином знижує енерговитрати на процес.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом держбюджетних НДР Інституту механізації тваринництва Української академії аграрних наук “Розробити технологічні процеси і технологічне устаткування для приготування кормів, яке забезпечує реалізацію генетичного потенціалу тварин” (держреєстрація № 0197U001024), що входить до галузевої науково-технічної програми Української академії аграрних наук “Механізація сільського господарства та технічний сервіс”, та науково-дослідними роботами в ОНАХТ.
Мета і завдання дослідження. Мета роботи - створення подрібнювачів стеблових кормів з молотковим барабаном та живильником гвинтового типу, що забезпечують підвищення ефективності подрібнення та відповідають сучасним вимогам кормовиробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРОЦЕСУ ПОДРІБНЕННЯ КОРМІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок