Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТОРГОВОЇ МАРКИ ПІДПРИЄМСТВА

ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТОРГОВОЇ МАРКИ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТОРГОВОЇ МАРКИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,21 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
КУЖИЛЄВА ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 652.126:[005.591.6:005.336]
ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТОРГОВОЇ МАРКИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: |
кандидат економічних наук, доцент
Радкевич Лариса Альбертівна,
Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доцент кафедри маркетингу і комерційної справи.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Максимова Тетяна Семенівна,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля,
завідувач кафедри маркетингу;
кандидат економічних наук, професор
Бєлявцев Михайло Іванович,
Донецький національний університет,
завідувач кафедри маркетингу.
Захист відбудеться 13 листопада 2007 року о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, вул.Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, бульв. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 12 жовтня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Виноградова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема впровадження інновацій на розвинутому ринку є ключовою. За своєю сутністю інновації - це розробка і впровадження технології реакції підприємства на споживчу поведінку, а сам інноваційний потенціал міститься у площині формування поведінки споживачів певної торгової марки підприємства, що передбачає розвиток та поглиблення напрямів маркетингової діяльності підприємства, в основі якої закладено систему маркетингових досліджень. Сучасний період продовжує характеризуватися високим ступенем перевищення пропозиції товарів і послуг над попитом, що потребує формування якісно нового підходу до розробки і реалізації інновацій у сфері торгових марок по відношенню до потреб певних споживачів. Таким чином, інновації та поведінка споживача у сфері створення інноваційного потенціалу торгових марок підприємства тісно переплітаються і взаємообумовлюють один одного, що зумовлюється специфікою розвитку споживчого ринку.
Дослідженням проблематики інновацій, інноваційного потенціалу та поведінки споживачів присвячено дослідження зарубіжних і вітчизняних вчених: Д.Аакера, О.Азарян, І.Альошиної, Л.Балабанової, М.Бєлявцева, Р.Блекуелла, Л.Гохберга, П.Друкера, Д.Енджелла, Т.Загорної, В.Ільїна, С.Ілляшенка, О.Кендюхова, Ф.Котлера, Т.Максимової, Л.Метчингера, П.Мініарда, Р.Патори, М.Стоуна, Б.Санто, Х.Хартмана, Н.Чухрай, Й.Шумпетера та інших.
Посилення значущості формування типології споживача на будь-якому ринку або в іншій сфері діяльності підприємства призвели до необхідності формування адекватних методів, засобів, інструментів, які здатні створити інноваційний потенціал, і які дозволяють ефективно взаємодіяти підприємству і споживачу на ринку. Ці аспекти і обумовили актуальність теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково–дослідницьких робіт Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган–Барановського, а саме: “Розробка механізму інноваційного розвитку потенціалу торгової марки” (номер державної реєстрації 0307U003706), де дисертантом досліджено особливості, структуру та ємність ринку кондитерських виробів та визначено складові інноваційного потенціалу торгових марок, конкретизовані тенденції розвитку ринку та їх вплив на впровадження торгових марок як інновацій, запропоновано застосовувати консенсусні карти для створення відповідності нових торгових марок сегментам, які визнані як цільові; “Стратегічний потенціал ринку продовольчих товарів у регіоні” (номер державної реєстрації 0107U006163), де дисертантом визначено потенційний ринок збуту обладнання для харчової промисловості, визначено портрет споживача обладнання, проведено кількісне дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТОРГОВОЇ МАРКИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок