Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Назва:
ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,19 KB
Завантажень:
333
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“Запорізький інститут державного та муніципального управління”
КУЛИК Сергій Миколайович
УДК 351:32:658.1
ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА
СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Запоріжжя – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор
Машкаров Юрій Григорович,
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
професор кафедри інформатизації державного управління.
Офіційні опоненти – доктор наук з державного управління, професор
Мерзляк Анжела Віталіївна,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут
державного та муніципального управління”,
декан факультету управління;
кандидат наук з державного управління, доцент
Халецька Аліна Анатоліївна,
Донецький державний університет
управління МОН України,
доцент кафедри загального і адміністративного менеджменту.
Провідна установа – Академія муніципального управління, м. Київ.
Захист відбудеться “29” березня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К  .127.03 у Гуманітарному університеті
“Запорізький інститут державного та муніципального управління” за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б, ауд. 125.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та муніципального управління”
за адресою: 69002, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 70-б.
Автореферат розісланий “26” лютого 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради З.О. Надюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Мале підприємництво в Україні відіграє велику роль у вирішенні проблем зайнятості та формування конкурентного середовища. Підприємництво є самостійним і незамінним елементом ринкової економіки, що істотно впливає на її структурну перебудову, сприяє зростанню обсягів виробництва у державі.
Останнім часом завдяки реалізації відповідної державної політики та активізації громадського впливу представників малого підприємництва спостерігаються певні позитивні зрушення у сфері регулювання підприємницької діяльності, усунення правових та адміністративних перешкод на шляху розвитку малого підприємництва.
Але на сьогодні державна регуляторна політика сприяння розвитку малого підприємництва в Україні є неефективною. Через це мале підприємництво поки що не виконує властивих йому функцій і не може реалізувати свій потенціал. Труднощі, які виникають унаслідок внутрішньої неузгодженості такої політики, частої зміни концептуальних орієнтирів, створюють необґрунтовані ризики та бар’єри на шляху здійснення підприємницької діяльності. Нестабільність законодавства, бюрократизм у прийнятті рішень місцевими та центральними органами влади, невизначеність прав і обов’язків держави та суб’єктів підприємницької діяльності, неврегульованість і суперечливість нормативних актів, що видаються різними відомствами, все ще зумовлюють неефективність та обтяжливість регуляторного середовища для суб’єктів малого підприємництва.
Вирішенню проблем державної регуляторної політики у сфері малого підприємництва присвячені наукові праці багатьох вітчизняних і зарубіжних фахівців у галузі державного управління та регулювання економіки, права, фінансів, оподаткування тощо. Серед українських учених слід виділити Г. Атаманчука, В. Бакуменка, С. Білу, З. Варналія, В. Воротіна, Л. Воротіну, А. Воронкову, З. Герасимчука, Ю. Клочко, В. Князєва, Т. Кондратюка, В. Кравченка, О. Кужель, В. Маліновського, Ю. Машкарова, В. Медяника, А. Мерзляк, І. Михасюка, Н. Нижник, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок