Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: Розробка процесу сушіння плодово-ягідної сировини змішаним теплопідводом зі штучним пороутворенням

Загрузка...

Розробка процесу сушіння плодово-ягідної сировини змішаним теплопідводом зі штучним пороутворенням / сторінка 10

Назва:
Розробка процесу сушіння плодово-ягідної сировини змішаним теплопідводом зі штучним пороутворенням
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,49 KB
Завантажень:
427
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Встановлено, що температура сушильного агента впливає не лише на швидкість процесу сушіння плодово-ягідної сировини, а й на характер кінетичних кривих.
7. На підставі результатів досліджень органолептичних та фізико-хімічних показників якості визначені раціональні режими ЗТП-сушіння плодово-ягідної сировини: способи попередньої підготовки сировини; концентрації МЦ (0,5%) та NaКМЦ (0,6%), масова частка крохмалю (5,0%) в добавці; співвідношення сировина:добавка (1:2 – для пінообразної сировини, 1:7 – для сировини з додаванням КПТ); конструкція, розміри та розташування ФЄ; температура сушильного агента (70°С).
8. Термодинамічними та молекулярно-кінетичними дослідженнями форм та структури вологи сушених напівфабрикатів встановлено, що вся волога, яку вони утримують в гігроскопічній області, знаходиться в зв’язаному стані, причому рухомість молекул води, особливо з енергією зв’язку від 4·103 до 7·103 Дж/моль, обмежена. Обмежена рухомість вологи перешкоджає розвитку мікроорганізмів та протіканню біохімічних і ферментативних реакцій.
9. Розроблено ФЄ з плаваючою кришкою та конструкційні особливості сушарки для сушіння плодово-ягідної сировини з піноутворенням. Розроблено технологічну схему для переробки плодово-ягідної сировини, відмінністю якої від стандартних є додаткова операція з внесення добавки. Результати досліджень впроваджені у виробництво та в навчальний процес.
Список опублікованих праць за темою дисертації
1. Погожих Н.И., Цуркан Н.М., Пак А.О. Влияние теплопроводности и структурно-механических свойств материала на процесс СТП-сушки // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2004 – №2 (8). – С. 35-38.
Здобувачем отримані дані з дослідження температури матеріалів з різною теплопровідністю та різною щільністю заповнення тепломасообмінного модуля.
2. Погожих М.І., Пак А.О. Розробка процесу сушіння рослинної сировини з штучним піноутворенням // Прогресивні ресурсозберігаючі технології та їх економічне обґрунтування у підприємствах харчування. Економічні проблеми торгівлі: Зб. наук. пр. – Харків: ХДУХТ, 2004. – Ч.1. – С. 568-574.
Здобувачем отримано експериментальні дані під час ЗТП-сушіння рослинної сировини зі штучним піноутворенням, наведено переваги порівняно з іншими способами сушіння.
3. Погожих Н.И., Потапов В.А., Пак А.О. Способ определения свободной и связанной влаги // Науковий вісник Полтавського університету споживчої кооперації України. Серія “Технічні науки”. – 2004. – №2 (13). – С. 44-48.
Здобувачем описано теоретичну основу низькотемпературного калориметричного методу визначення кількості вільної та зв’язаної вологи, розроблено низькотемпературний калориметр.
4. Погожих М.І., Цуркан М.М., Пак А.О. Характеристики приладу для визначення вільної та зв’язаної вологи низькотемпературним калориметричним методом // Обладнання та технології харчових виробництв: Темат. зб. наук. пр. – Донецьк: ДонДУЕТ ім. М. Туган-Барановського, 2005. – Вип.13. – С. 177-185.
Здобувачем визначено кількість вільної та зв’язаної вологи для тирси та отримано значення апаратурного фактора низькотемпературного калориметра.
5. Погожих М.І., Пак А.О. Залежність дисперсного складу піни від концентрації піноутворюючих речовин // Обладнання та технології харчових виробництв: Темат. зб. наук. пр. – Донецьк: ДонДУЕТ ім. М. Туган-Барановського, 2006. – Вип.14. – С. 196-201.
Здобувачем визначено залежність дисперсного складу піни від концентрації МЦ та NаКМЦ, встановлено закономірності у зміні дисперсності піни з часом.
6. Погожих М.І., Пак А.О. Визначення коефіцієнту поверхневого натягу в’язких розчинів методом відриву кільця // Обладнання та технології харчових виробництв: Темат. зб. наук. пр. – Донецьк: ДонДУЕТ ім. М. Туган-Барановського, 2006. – Вип.15. – С. 148-153.
Здобувачем визначено вплив концентрації МЦ та NaКМЦ на коефіцієнт поверхневого натягу розчинів.
7. Погожих М.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: Розробка процесу сушіння плодово-ягідної сировини змішаним теплопідводом зі штучним пороутворенням

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок