Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ М’ЯСОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

СТРАТЕГІЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ М’ЯСОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Назва:
СТРАТЕГІЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ М’ЯСОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,12 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ
І ТОРГІВЛІ ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ЗАРЕМБА ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 338.439: 637.5
СТРАТЕГІЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ М’ЯСОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант– | доктор економічних наук, професор Білопольський Микола Григорович, Приазовський державний технічний університет, завідувач кафедри обліку і аудиту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор, академік НАН України Амоша Олександр Іванович, Інститут економіки промисловості НАН України, директор;
доктор економічних наук, професор Павлова Валентина Андріївна, Дніпропетровський університет економіки та права, проректор з науково-педагогічної роботи;
доктор економічних наук, професор Сохнич Анатолій Якович, Львівський національний аграрний університет, завідувач кафедри управління земельними ресурсами.
Захист відбудеться “01” липня 2008 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .055.01 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий «30» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення ринкової економіки в Україні, а також входження країни до СОТ роблять нагальними проблеми підвищення ефективності організації і функціонування різних галузей національного господарства. Особливо це стосується м’ясопереробної галузі, яка становить базис продовольчого комплексу країни, але знаходиться в досить складних умовах. Розв’язання завдань підвищення ефективності м’ясопереробної промисловості (МПП), з одного боку, вимагає негайного адаптування всіх учасників продовольчого комплексу країни до зовнішнього ринкового середовища, що постійно змінюється, а з іншого, раціонального використання прихованих можливостей і переваг їх взаємодії та взаємозв’язку, що забезпечує одержання синергетичного ефекту.
Разом із тим, світовий досвід функціонування продовольчого комплексу свідчить, що стратегічне регулювання економічних процесів у аграрному секторі – неодмінний елемент сучасної внутрішньої політики. При цьому система формування адекватної ринковим умовам стратегії має вирішальне і визначальне значення для розвитку сільського господарства та суміжних галузей, до яких і відноситься м’ясопереробна промисловість. Звідси випливає, що основним напрямом інтеграції учасників створення сільськогосподарської продукції країни, який сприяє використанню обставин, що склалися, є розробка ефективного механізму розвитку м’ясопереробної галузі на основі узагальнення її теоретичних здобутків, урахування рівня розвитку продовольчого комплексу України, особливостей вітчизняного та зарубіжного досвіду управління та прогнозування діяльності.
Теоретичні питання формування стратегії та стратегічного управління розглянуто та одержали розвиток у роботах зарубіжних учених: Д.Аакера, Р.Акоффа, І.Ансоффа, П.Друкера, В.Архипова, В.Бурцева, О.Виханського, А. Гапоненка, А.Зуба, Д.Колза, Н.Круглової, М.Круглова, М.Мінасова, Г.Мінцберга, А.Панкрухіна, С.Пивоварова, В.Солов’йова, А.Стрикленда, А.Томпсона, Дж.Ула.
Значний внесок у вдосконалення методів стратегічного управління галузями, регіонами та країни в цілому зробили вітчизняні вчені: О.М.Азарян, О.І.Амоша, С.С.Аптекар, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ М’ЯСОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок