Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ВИКОРИСТАННЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ У ЖІНОК З ТИРЕОЇДНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ

ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ВИКОРИСТАННЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ У ЖІНОК З ТИРЕОЇДНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ

Назва:
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ВИКОРИСТАННЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ У ЖІНОК З ТИРЕОЇДНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,61 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВўЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім.П.Л.ШУПИКА
ПЛАТОНОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
УДК 616-055.2-441+615.256.3
ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД
ДО ВИКОРИСТАННЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ
У ЖІНОК З ТИРЕОЇДНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ
14.01-01 – акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата медичних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Кримському медичному університеті ім. С.І. Георгієвського МОЗ України
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК
кандидат медичних наук, доцент Баскаков Петро Миколайович,
Кримський медичний універсистет ім.С.І.Георгієвського МОЗ
України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології післядипломної освіти
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ
доктор медичних наук Корнацька Алла Григорівна, Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, головний науковий співробітник відділення планування сімўї та статевого розвитку дітей та підлітків;
доктор медичних наук, професор Венцківський Борис Михайлович, Національний медичний університет ім. акад.О.О.Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
ПРОВІДНА УСТАНОВА
Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1
Захист дисертації відбудеться “_14_”_червня_ 2002 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ УКраїни (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул.Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий 10.05.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд. мед. наук, доцент Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основною метою контрацепції є попередження абортів та їх негативних наслідків. Серед широкого спектру сучасних методів контрацепції найбільш популярним є гормональний та внутрішньоматковий, причому кожний з них має свої переваги та недоліки. Так, за даними статистики у нас в країні гормональну контрацепцію використовують 2-5% жінок. Порівняно з цим, внутрішньоматкова контрацепція є більш популярною, однак можливість виникнення різних ускладнень обмежує її застосування. При цьому, одним з найбільш невивчених питань даного наукового напрямку є особливості контрацепції у жінок з екстрагенітальною патологією, в структурі яких одне з провідних місць займають захворювання щитовидної залози (Б.М.Венцківський, 1997; І.Б.Вовк 1997; Н.Г.Гойда 1996).
Тиреоїдні гормони щитовидної залози впливають на водний, жировий, вуглеводний та інші обміни, а також на функції центральної нервової системи (ЦНС). Крім того, вони активно приймають участь в процесах теплоутворення. Захворювання щитовидної залози розвиваються в результаті змін біосинтезу тиреоїдних гормонів, порушень механізмів регуляції та функції на рівні ЦНС, гіпоталамусу, гіпофізу та периферійних регуляторних механізмів (М.М.Шехтман, 1999).
В структурі всієї соматичної захворюваності у жінок репродуктивного віку патології щитовидної залози належить до 20-25%, а в республіці Крим цей показник досягає 30-35% (В.Є.Дашкевич, 1997; І.А.Жабченко 2000). Незважаючи на значне число наукових публікацій з даної проблеми, в літературі, практично, відсутні дані про особливості контрацепції у жінок з захворюваннями щитовидної залози, хоча актуальність та своєчасність вирішення даного питання не викликає сумнівів.
Все викладене вище стало для нас підставою для проведення наукових досліджень в цьому напрямку з метою поліпшення стану репродуктивного здоровўя жінок.
Звўязок роботи з науковими програмами, планами, темами
Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедр акушерства та гінекології Кримського медичного університету ім.С.І.Георгієвського “Стан імунологічного статусу та фібринолітичної системи, профілактика порушень, їх корекція та нові методи лікування у жінок з екстрагенітальною та генітальною патологією“ № д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ДИФЕРЕНЦІЙОВАНИЙ ПІДХІД ДО ВИКОРИСТАННЯ КОНТРАЦЕПЦІЇ У ЖІНОК З ТИРЕОЇДНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок