Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,21 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Солодовник Ганна Валеріївна
УДК 519.81
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ
УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА
01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі системотехніки Харківського національного університету радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - |
доктор технічних наук, професор
Петров Едуард Георгійович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри системотехніки.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Чумаченко Ігор Володимирович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”, завідувач кафедри менеджменту, декан факультету економіки та менеджменту;
кандидат технічних наук, професор
Соколова Надія Андріївна, Херсонський державний технічний університет, завідувач кафедри інформаційних технологій, декан факультету кібернетики.
Провідна установа - | Інститут проблем машинобудування НАН України (відділ математичного моделювання та оптимального проектування), м. Харків.
Захист відбудеться “ 29 “ червня 2004 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “ 19 “ травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз економічно розвинутих країн показує, що одним з найважливіших її секторів є малий і середній бізнес. З цим сектором значною мірою пов'язане первинне накопичення капіталу, становлення середнього класу, суттєве розширення ринку праці і т.і. Цей сектор відіграє також найважливішу інноваційну роль, тому що є найдинамічнішим і більшість перспективних науково-технічних ідей спочатку перевіряється в цьому секторі економіки. Разом з цим це одна із найризикованіших галузей діяльності, що обумовлено наступними факторами: недосвідченістю багатьох операторів, особливо початківців; підвищеною стихійністю цього сектора; високим рівнем конкуренції; несталим і багато в чому неефективним правовим полем; відсутністю методологічної і теоретичної підтримки в області менеджменту і прийняття рішень.
З цього погляду виявляється дуже важливою розробка методологічних і теоретичних основ прийняття рішень у сфері малого і середнього бізнесу. На сьогодні ця теорія слабко розроблена як на Україні, так і за кордоном. Тому створення математичних моделей та інструментальних засобів управління розвитком підприємства в умовах конкуренції на ринку обмеженої місткості є актуальною як у теоретичному, так і в прикладному аспектах.
План у формі директивних завдань і показників, звичних для більшості керівників, є мало корисним сьогодні для управління підприємством. Він не дає уявлення про стан підприємства, збалансованість його структури і можливої його зміни внаслідок тих чи інших подій. Динамічне ринкове середовище вимагає використання нових методів для підготовки управлінських рішень, пов'язаних з урахуванням майбутніх подій, шляхом моделювання фінансово-економічних процесів і підприємства в цілому. Одним з основних засобів управління в умовах невизначеності і високої динамічності параметрів зовнішнього середовища є моделювання стану підприємства, процесів, що протікають на ньому, яке дозволяє встановити кількісні взаємозв'язки і залежності між значущими факторами, розрахувати наслідки управлінських рішень і зміни істотних параметрів діяльності підприємства.
Фундаментальними в теорії управління організаційними системами є праці В.Н.Буркова, В.В. Кондратьєва, внеском у розвиток цієї теорії є роботи Е.Г. Петрова. Автором перших праць, метою яких був вибір оптимального плану, був академік Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок