Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційні основи розвитку фізкультурно- спортивного руху серед сільського населення України

Організаційні основи розвитку фізкультурно- спортивного руху серед сільського населення України

Назва:
Організаційні основи розвитку фізкультурно- спортивного руху серед сільського населення України
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,22 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВОЛИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
КОСТЬ МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ
УДК 796. 06.062: 06.04
Організаційні основи розвитку фізкультурно-
спортивного руху серед сільського
населення України
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Луцьк – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному інституті фізичної культури, Державний комітет молодіжної політики, спорту і туризму України.
Наукові керівники: | кандидат педагогічних наук, доцент
Щербина Василь Арсентійович,
Київський міжнародний університет цивільної авіації, завідувач кафедри фізичної та спортивної підготовки;
кандидат педагогічних наук, доцент
Вацеба Оксана Михайлівна,
Львівський державний інститут фізичної культури,
проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків.
Офіційні опоненти: |
доктор педагогічних наук, професор
Бака Михайло Макарович,
Національний університет фізичного виховання і спорту України, професор кафедри гуманітарних і соціально-економічних дисциплін;
кандидат педагогічних наук, доцент
Краснов Валерій Павлович,
Національний аграрний університет України,
завідувач кафедри фізичного виховання.
Провідна установа | Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова, кафедра фізичного виховання і спорту, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 28 вересня 2000 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.32.051.02 Волинського державного університету імені Лесі Українки за адресою: 43021, м. Луцьк, вул. В.Винниченка, 30.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Волинського державного університету імені Лесі Українки (43021, м. Луцьк, вул. В.Винниченка, 30).
Автореферат розісланий 27 серпня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Цьось А.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасній Україні відбуваються складні соціально-економічні перетворення в усіх сферах діяльності, у тому числі в галузі фізичного виховання та спорту. Спостерігаються негативні демографічні зміни, погіршується матеріально-технічне, фінансове, науково-методичне забезпечення фізкультурно-спортивного руху, особливо у сільській місцевості. Виникають протиріччя між існуючими фізкультурно-спортивними структурами, які створювались в умовах соціалістичного господарювання та сучасними потребами періоду переходу України до ринкових відносин.
Сучасний фізкультурно-спортивний рух серед сільського населення України перебуває у кризовому стані й потребує організаційного реформування у відповідності з новими соціально-економічними умовами. Однак спроби організаційного реформування фізичної культури та спорту опираються переважно на емпіричний досвід і здоровий глузд. Практично не використовується науковий підхід до реформування системи фізичної культури та спорту в Україні й, передовсім, до організації фізкультурно-спортивної роботи серед сільського населення на районному і сільському рівнях.
У 60-80-х роках ХХ століття проблемам розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості було присвячено значну кількість наукових праць (М.Ф. Бунчук, 1961; М.А. Гошко, 1974; В.І. Жолдак, 1974; Ю.В. Борисов, 1977; В.П. Краснов, 1990 та ін.). Проте переважна більшість із них базувалась на дослідженні системи організації радянського фізкультурно-спортивного руху. Однією із перших спроб проаналізувати систему управління галуззю на сучасному етапі державотворення є дисертаційна робота М.О. Олійника (2000).
Сьогодні, коли Україна перебуває на етапі переходу до ринкових відносин, актуальними залишаються питання реформування усієї системи фізичної культури та спорту, особливо у сільській місцевості, що відповідає вимогам Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, Цільової комплексної програми “Фізичне виховання – здоров’я нації” та галузевої програми “Фізичне виховання – здоров’я нації” в агропромисловому комплексі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Організаційні основи розвитку фізкультурно- спортивного руху серед сільського населення України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок