Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КВАЗІЗРІВНОВАЖЕНІ ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ ДЛЯ УСТАНОВОК СИМЕТРУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ ВУЗЛІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

КВАЗІЗРІВНОВАЖЕНІ ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ ДЛЯ УСТАНОВОК СИМЕТРУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ ВУЗЛІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

Назва:
КВАЗІЗРІВНОВАЖЕНІ ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ ДЛЯ УСТАНОВОК СИМЕТРУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ ВУЗЛІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Вінницький національний технічний університет
Бабенко Олексій Вікторович
УДК 621.316.7:621.317.73
КВАЗІЗРІВНОВАЖЕНІ ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ ДЛЯ
УСТАНОВОК СИМЕТРУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ ВУЗЛІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
05.14.02 – Електричні станції, мережі і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця - 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Вінницькому національному технічному університеті,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор технічних наук, професор
Бурбело Михайло Йосипович,
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри електротехнічних систем електроспоживання та енергетичного
менеджменту
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, старший науковий співробіт-ник
Танкевич Євгеній Миколайович,
Інститут електроди-наміки НАН України, м. Київ,
провідний науковий співробітник відділу автоматизації електричних систем
кандидат тех-нічних наук
Оболонський Дмитро Іванович,
Південно-західна електроенергетична система НЕК „Укренерго”, м. Вінниця,
начальник служби обчислювальної техніки
 

Захист відбудеться “25” січня 2008 р. о 9.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.05 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК 210.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національ-ного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “19” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Ц. Зелінський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення якості електроенергії на належному рівні – одна з головних задач електроенергетики України. Серед показників якості важливе місце займає рівень несиметрії напруг електричних мереж. Несиметричні режими виникають, головним чином, внаслідок впливу несиметричного навантаження: тягового, електродугових печей та ін.
Несиметрія напруг негативно впливає на роботу електричних мереж, оскільки викликає зниження надійності та економічності роботи споживачів (асинхронних двигунів, систем освітлення, конденсаторних установок, пристроїв автоматики та ін.), призводить до збільшення втрат потужності в лініях електропередавання і трансформаторах та зменшення їх пропускної здатності.
Серед багатьох заходів і засобів зниження несиметрії навантажень важливе місце займає використання симетрувальних установок (СУ): симетрувальних конденсаторних установок, симетрувальних трансформаторів, статичних тиристорних компенсаторів, важливим компонентом яких є система регулювання. Первинною ланкою інформаційно-керуючих систем СУ є вимірювальні канали, що забезпечують отримання інформації про параметри несиметричного режиму.
Завдяки ряду вітчизняних та зарубіжних вчених А.К. Шидловському, І.В. Жежеленку, О.В. Кириленку, В.Г. Кузнєцову, Б.С. Стогнію, В.Є. Андрієв-ському, О.Г. Грибу, Ю.Я. Лямцю, М.Я. Мінцу, А.В. Праховнику, Ю.Л. Саєнку, Є.М. Танкевичу, С.Г. Таранову, В.Н. Чинкову, L.A.відбувся інтенсивний розвиток методів та засобів отримання та попередньої обробки інформації для систем обліку кількості та контролю якості електроенергії, систем релейного захисту та автоматики електричних мереж. Однак особливостям роботи та побудови вимірювальних каналів для СУ було приділено недостатньо уваги. Зокрема, існуючі вимірювальні канали розраховані, як правило, для експлуатації за симетричного та синусоїдного джерела напруг. Використання їх за умов несиметрії та несинусоїдності напруг призводить до похибок вимірювання і, відповідно, помилок симетрування. До того ж, інформація про несиметрію параметрів режиму, отримана з приладів, розроблених відповідно до вимог ГОСТ 13109-97, не забезпечує ефективного керування СУ навантажень вузлів електричних мереж.
Отже, завдання покращення характеристик вимірювальних каналів для СУ, насамперед їх точності й швидкодії, за умов несиметрії та несинусоїдності напруг, є досить актуальним для електроенергетики.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КВАЗІЗРІВНОВАЖЕНІ ВИМІРЮВАЛЬНІ КАНАЛИ ДЛЯ УСТАНОВОК СИМЕТРУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ ВУЗЛІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок