Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОТЕЗУВАННЯ КІНЦЕВИХ І ВКЛЮЧЕНИХ ДЕФЕКТІВ ЗУБНОГО РЯДУ ПРОТЕЗАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМПЛАНТАТІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОТЕЗУВАННЯ КІНЦЕВИХ І ВКЛЮЧЕНИХ ДЕФЕКТІВ ЗУБНОГО РЯДУ ПРОТЕЗАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМПЛАНТАТІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОТЕЗУВАННЯ КІНЦЕВИХ І ВКЛЮЧЕНИХ ДЕФЕКТІВ ЗУБНОГО РЯДУ ПРОТЕЗАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМПЛАНТАТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,41 KB
Завантажень:
179
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ
На правах рукопису
КОРОЛЬ ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ
УДК 616.314-089.29-631
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОТЕЗУВАННЯ КІНЦЕВИХ
І ВКЛЮЧЕНИХ ДЕФЕКТІВ ЗУБНОГО РЯДУ ПРОТЕЗАМИ
З ВИКОРИСТАННЯМ ІМПЛАНТАТІВ
14.01.22 - стоматологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Полтава – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Української медичної стоматологічної академії МОЗ України (м. Полтава).
Науковий керівник – кандидат медичних наук, професор Рубаненко Вячеслав Васильович, Українська медична стоматологічна академія МОЗ України (м. Полтава), завідувач кафедри ортопедичної стоматології та імплантології.
Офіційні опоненти:
- доктор медичних наук, професор Куцевляк Валерій Ісайович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри стоматології дитячого віку та дитячої щелепно-лицевої хурургії;
- кандидат медичних наук, професор Макєєв Валентин Федорович, Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького МОЗ України, завідувач кафедри ортопедичної стоматології.
Провідна установа – Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця МОЗ України, кафедра ортодонтії і пропедевтики ортопедичної стоматології.
Захист відбудеться “21” жовтня 2003 року об 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.601.01 при Українській медичній стоматологічній академії (36024, м. Полтава, вул. Шевченка, 23).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української медичної стоматологічної академії МОЗ України за адресою м. Полтава, вул. Шевченка, 23
Автореферат розісланий “18” вересня 2003р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д 44.601.01
доктор медичних наук, професор Девяткіна Т.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Анализ масового обстеження населення України проведений В.А. Лабунцем і О.М. Сенніковим (1999) засвідчив, що дефекти зубних рядів спостерігаються у 74,1% від загальної кількості обстежених, 90,68% з яких мають часткові дефекти зубних рядів: двосторонні кінцеві дефекти спостерігаються у 12,96%, односторонні кінцеві - у 16,04%, включені в бокових ділянках - у 64,99%, включені у фронтальній ділянці – 6,01%.
Заміщення часткових дефектів зубних рядів, особливо малої протяжності, можливе різними конструкціями зубних протезів, у тому числі з фіксацією на імплантатах, як при включених, так і при кінцевих дефектах зубного ряду (Левандовський Р.А., 1996; Жулев Е.Н., 2000).
В успішному лікуванні ортопедичних хворих із застосуванням імплантатів велику роль відіграють фактори місцевого імунітету. Імунологічні зміни у тканинах людського організму мають неспецифічний характер. Постімплантаційні ускладнення і зміни в імунній системі не обумовлені впливом імплантованого матеріалу (Вигдерович В.А., Николаенко В.Н., Вегер Е.М., 1990).
Аналіз джерел науково-медичної інформації свідчить про недостатнє висвітлення проблеми щодо застосування імплантатів у протезуванні хворих із малими включеними і кінцевими дефектами зубних рядів. Не повідомляється, які місцеві імунологічні зміни відбуваються внаслідок такого втручання.
Отже, у проблемі незнімного протезування залишається ще низка питань, вирішення яких дозволить подовжити термін ефективного користування протезами з опорою на імплантатах.
Звязок роботи з науковими програмами, темами, планами. Дисертаційна робота є фрагментом науково-дослідної теми Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава) “Механізми ушкодження зубощелепної системи, резистентність і обґрунтування засобів профілактики, терапії і реабілітації основних стоматологічних захворювань” (№ держреєстрації 0197V018550) та НДР МОЗ України “Імунні взаємодії в слизовій оболонці та їх роль в патогенезі стоматологічних захворювань” (№ держреєстрації 0100U000389). Автор є безпосереднім виконавцем зазначених тем.
Мета дослідження. Підвищення ефективності протезування хворих з кінцевими та включеними дефектами зубних рядів із застосуванням в ортопедичні конструкції дентальних імплантатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОТЕЗУВАННЯ КІНЦЕВИХ І ВКЛЮЧЕНИХ ДЕФЕКТІВ ЗУБНОГО РЯДУ ПРОТЕЗАМИ З ВИКОРИСТАННЯМ ІМПЛАНТАТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок