Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Міцність і деформативність великопрольотної стержневої оболонки покриття з великим вирізом на еліптичному плані

Міцність і деформативність великопрольотної стержневої оболонки покриття з великим вирізом на еліптичному плані

Назва:
Міцність і деформативність великопрольотної стержневої оболонки покриття з великим вирізом на еліптичному плані
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,77 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Касімов Вадим Равильович
УДК 624.014.074:669:725.85/89
Міцність і деформативність
великопрольотної стержневої оболонки покриття
з великим вирізом на еліптичному плані
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2004


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України на кафедрі теоретичної і прикладної механіки.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Мущанов Володимир Пилипович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Теоретична і прикладна механіка”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Стоянов Володимир Васильович,
Одеська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри “Металеві,
Дерев'яні і пластмасові конструкції”
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Лебедич Ігор Миколайович,
завідувач відділу нових типів конструкцій ВАТ “УкрНДІпроектстальконструкція” ім. В.М. Шимановського, м. Київ
Провідна установа: | Полтавський національний технічний університет імені Ю. Кондратюка
Міністерство освіти і науки України (кафедра металевих і дерев'яних конструкцій)
Захист відбудеться "18" березня 2004 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, , 1-й навчальний корпус, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, ).
Автореферат розісланий "14" лютого 2004 р.
В. о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради,
д.х.н., професор | Висоцький Ю.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час одним з видів просторових великопрольотних конструкцій, що розвиваються найбільш динамічно, цікавих в архітектурному і конструктивному відношенні, є стаціонарні покриття над трибунами стадіонів, що зводяться відповідно до вимог міжнародних футбольних організацій. Наявний міжнародний досвід проектування і зведення подібних споруд, у тому числі й у Росії (перекриття трибун стадіону в Лужниках, м. Москва), не знайшов ще свого застосування в Україні. Крім того, більшість стадіонів в Україні мають менші розміри (спочатку 40...45 тис. глядачів, а після оснащення індивідуальними сидіннями – 28...31 тис. глядачів), що знижує ефективність просторової роботи конструкцій, що використовуються, і вимагає додаткових досліджень зі встановлення їхніх раціональних геометричних форм, розробки інженерної методики розрахунку і проектування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були виконані в межах держбюджетних тем Д-1-2-99 “Вдосконалення методів розрахунку та проектування конструкцій у вигляді оболонок та пластинок” (№ держ. реєстрації 0199U000473), Д-2-1-00 “Удосконалення аналітичних і чисельних методів у розрахунках просторових будівельних конструкцій” (№ держ. реєстрації 0100U000929), Д-2-4-03 “Розробка теоретичних основ та програмного забезпечення для проектування покриттів у вигляді оболонок довільної форми на підставі принципів будівельної інформатики” (№ держ. реєстрації 0102U000586), та науково-дослідних роботах “Про результати обстеження й оцінки технічного стану несучих конструкцій центрального стадіону “Шахтар”, м. Донецьк” (№ держ. реєстрації 0102U007124), “Проведення комплексу робіт із проектування, оцінки технічного стану і розробки рекомендацій подальшої експлуатації інженерних об'єктів стадіону “Локомотив” (освітлювальні вежі, покриття над VIP зоною)” (№ держ. реєстрації 0103U007732).
Мета досліджень - установити загальні закономірності зміни параметрів напружено-деформованого стану великопрольотної просторової стержневої оболонки покриття з великим вирізом на еліптичному плані в залежності від її просторових і жорсткісних характеристик і на їхній основі розробити методику розрахунку і проектування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Міцність і деформативність великопрольотної стержневої оболонки покриття з великим вирізом на еліптичному плані

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок