Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРІОРИТЕТНІСТЬ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ В ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ (на прикладі Польщі)

ПРІОРИТЕТНІСТЬ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ В ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ (на прикладі Польщі)

Назва:
ПРІОРИТЕТНІСТЬ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ В ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ (на прикладі Польщі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,30 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОЛЕЙНЮК РОМАН ЄВСТАХОВИЧ
УДК 336.71 : 339.732
ПРІОРИТЕТНІСТЬ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ
В ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ
(на прикладі Польщі)
Спеціальність: 08.00.02 – світове господарство
і міжнародні економічні відносини
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль - 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі міжнародної економіки, фінансово-кредитних відносин і маркетингу Тернопільського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Шаров Олександр Миколайович,
Тернопільський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України, професор кафедри міжнародної економіки, фінансово-кредитних відносин та маркетингу
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Луцишин Зоряна Орестівна,
Інститут міжнародних відносин
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка,
професор кафедри світового господарства
і міжнародних економічних відносин
кандидат економічних наук, доцент
Кірєєв Олександр Іванович,
Київський національний торгово-економічний
Університет Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри банківської справи
Захист дисертації відбудеться „ 06 ” червня 2008 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 Тернопільського національного економічного університету за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська 11, корпус 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільського національного економічного університету за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11
Автореферат розісланий „ 05” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.е.н. , доцент О.П. Дудкіна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перспективи участі України у євроінтеграційних процесах зумовлюють потребу визначення напрямів та обґрунтування принципів адаптації умов діяльності усіх секторів національної економіки до вимог економічної глобалізації та регіоналізації. З огляду на це особлива увага в процесі вдосконалення інституційного забезпечення євроінтеграційних процесів повинна приділятися фінансово-кредитній системі, зокрема її банківському сектору.
Важливими напрямами розвитку банківської сфери в більшості розвинутих країн є уніфікація діяльності зі збереженням національних традицій, поєднання державного нагляду та регулювання ринку банківських послуг з поетапною лібералізацією та дерегуляцією, поширення та вдосконалення інформаційних технологій, загострення конкуренції, а також зростання ризиковості, що, за недосконалості системи управління ризиками, призводить до кризових явищ у банківському секторі. Важливими чинниками, які визначають глибину змін у банківській діяльності, є регіональні інтеграційні процеси, що знаходяться з глобальними економічними процесами у стохастичному зв’язку.
Проблеми розвитку банківських систем в умовах фінансової глобалізації та євроінтеграції є предметом наукових досліджень провідних вітчизняних та зарубіжних учених. Теоретичні засади та емпіричні дослідження особливостей формування нової світової фінансової архітектури, характерних проявів та наслідків фінансової глобалізації для національних економік, її впливу на функціонування банківських інституцій країн з різним типом економічних систем знайшли відображення у працях вітчизняних науковців, зокрема А.Гальчинського, М.Єршова, З. Луцишин, К. Рибінського, А. Філіпенка, О. Шарова та закордонних дослідників: П.Жозет, Дж. Маршала, Дж. Стігліца. Методологічні та інституційні аспекти проблеми поглиблення інтеграційних процесів у європейському банківському просторі вивчалися О.Буториною, Ж.Дерміном, Т.Золотухіною, Д.Марку, П.Моліне, Г.Рєзніком, Д.Смисловим. Вагомий внесок у дослідження можливостей раціоналізації функціонування центральних та комерційних банків в умовах ринкової трансформації та фінансової глобалізації і регіоналізації здійснили К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРІОРИТЕТНІСТЬ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ В ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНОМУ ПРОЦЕСІ (на прикладі Польщі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок