Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ЦИСТЕКТОМІЇ ЗА ЖИТТЄВИМИ ПОКАЗАННЯМИ

ОСОБЛИВОСТІ ЦИСТЕКТОМІЇ ЗА ЖИТТЄВИМИ ПОКАЗАННЯМИ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ЦИСТЕКТОМІЇ ЗА ЖИТТЄВИМИ ПОКАЗАННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,20 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ
АМН УКРАЇНИ
СТЬОПУШКІН СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ
УДК 616.62-006.6-089
ОСОБЛИВОСТІ ЦИСТЕКТОМІЇ ЗА ЖИТТЄВИМИ ПОКАЗАННЯМИ
14.01.06 – урологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті урології АМН України.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Стаховський Едуард Олександрович, Інститут урології АМН України, завідувач відділу пластичної та відновної урології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Серняк Юрій Петрович,
Донецький державний медичний університет МОЗ України, завідувач курсу урології;
доктор медичних наук, старший науковий співробітник
Сакало Валерій Севастьянович, Інститут урології АМН України,
головний науковий співробітник відділу онкоурології.
Провідна установа: Одеський державний медичний університет, кафедра урології та нефрології, МОЗ України, м. Одеса
Захист відбудеться “ 17 " жовтня 2006 року о _____ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Інституті урології АМН України за адресою: 04053, м.Київ, вул.Ю.Коцюбинського, 9а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м.Київ, вул.Ю.Коцюбинського, 9а.
Автореферат розісланий “____”__________________2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Л.М. Старцева
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Діагностика та лікування хворих на рак сечового міхура (РСМ) залишається до кінця не вирішеною проблемою. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, РСМ становить від 3% до 4% в загальній онкологічній захворюваності та від 46 до 72 % серед усіх новоутворень сечової системи [J.L.J. Vriesema, J.A. Witjes, J.A. Schalken, 2002]. Зростання чисельності хворих на РСМ в Україні має особливе значення у зв’язку з аварією на ЧАЕС. За прогнозами тенденція до зростання захворюваності буде зберігатись і до 2007 року та зросте майже на 65% в порівнянні з 1986 р. [Л.П.Павлова, Н.О.Сайдакова, В.А.Приходько, 1999].
Незважаючи на поліпшення якості діагностики, 45-56% хворих звертаються за спеціалізованою медичною допомогою на пізніх стадіях, при чому в 15-90% [R.D.Mills, W.H.Turner, A. Fleischmann et al., 2001] діагностується метастатичне ураження лімфатичних вузлів.
В онкоурології найменш розроблені питання лікування та реабілітації хворих на пізніх стадіях РСМ [Н.О. Сайдакова, Е.О. Стаховський, В.С. Карпенко та ін., 2001]. Результати органозберігаючих операцій залишаються невтішними: частота рецидивування досягає 60-85% з максимумом на протязі першого року, рівень п’ятирічного виживання складає лише 25-45% [G.Steinberg, R.Bahnson, S.Brosman et al., 2000]. Широке використання сучасних комбінованих та комплексних методів лікування не вирішило проблему збереження функціонуючого сечового міхура (СМ) при його раковому захворюванні. Значна частина хворих потребує цистектомії, як істинно радикального методу лікування РСМ [ Amo F. Herranz, Tartajo F. Verdu, J.M. Diez Cordero et al., 2001]. Довгий час стримане відношення хірургів до цієї операції було зумовлено відсутністю надійних способів деривації сечі. Протягом останніх десятиріч кардинально змінилася тактика оперативного лікування завдяки втіленню нових способів заміщення сечового міхура [U.E. Studer, A. Stenzl, W. Mansson, R. Mills, 2000].
Пізня діагностика та органозберігаюча тактика лікування РСМ часто призводять до розвитку ускладнень, загрозливих для життя, або до важкої інвалідизації та соціальної дезадаптації хворих. Пошук шляхів покращення якості життя у хворих з пізніми стадіями раку сечового міхура, ускладненого тяжкою симптоматикою, є актуальною проблемою урології.
Виходячи з вище викладеного слід зазначити, що значна поширеність, незадовільні результати лікування РСМ, відсутність єдиного підходу до оцінки та лікування РСМ та його ускладнень диктують необхідність пошуку нових підходів до лікування ускладнень при місцево-розповсюджених формах РСМ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ЦИСТЕКТОМІЇ ЗА ЖИТТЄВИМИ ПОКАЗАННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок