Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ РАДИКАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ПРИ РАКУ ТА ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ СТРАВОХОДУ

ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ РАДИКАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ПРИ РАКУ ТА ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ СТРАВОХОДУ

Назва:
ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ РАДИКАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ПРИ РАКУ ТА ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ СТРАВОХОДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,53 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ ОНКОЛОГІЇ АМН УКРАЇНИ
ПРОЦЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
УДК 616.329-006.6-089.844-07
ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ РАДИКАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ПРИ РАКУ ТА ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ СТРАВОХОДУ
14.01.07 – онкологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Кримському державному медичному університеті ім. С.І. Георгієвського МОЗ України.
Науковий керівник - доктор медичних наук, професор
Єфетов Володимир Михайлович,
Кримський державний медичний
університет ім..С.І. Георгієвського,
професор, завідувач кафедри онкології.
Офіційні опоненти: - член-кореспондент НАН та АМН України,
доктор медичних наук, професор Ганул Валентин Леонідович,
Інститут онкології АМН України МОЗ України,
завідувач науково-дослідного відділення торакальної онкології;
- доктор медичних наук, професор
Болюх Борис Опанасович,
Вінницький державний медичний університет МОЗ України,
завідувач кафедри онкології.
Провідна установа - Донецький державний медичний університет ім. М.Горького
МОЗ України, кафедра онкології.
Захист відбудеться 11.12.2002р. о_13-30_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.560.01 в Інституті онкології АМН України за адресою: 03022, Київ-22, вул. Ломоносова, 33/43.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту онкології АМН України за адресою: 03022, Київ-22, вул. Ломоносова, 33/43.
Автореферат розісланий 21.10.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук,
старший науковий співробітник ______________________ С.О.Родзаєвський
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. На сьогоднішній день стан хірургії стравоходу загалом не можна вважати задовільним. Тільки деякі клініки можуть представити кількість трансплевральних резекцій стравоходу з одномоментною езофагогастропластикою (ЕГП) в сотні спостережень з хорошими безпосередніми результатами. Вивчення вигляду й частоти смертельних ускладнень за даними, що наводяться в літературі [С.А.Шалимов с соавт., 1985; В.Д.Рындин с соавт., 1986; М.И.Давыдов с соавт., 1990,1993; Ю.А.Дыхно, 1996; В.Л.Ганул с соавт., 1999; Б.О.Болюх із співавт., 2001; А.Mannel, 1982; O.V.Horstmann et al., 1995], показало, що найбільше число їх припадає на ускладнення з боку органів дихання й кровообігу, а також на гнійно-септичні ускладнення внаслідок ішемічних некрозів езофагогастротрансплантата або неспроможності швів езофагогастроанастомоза.
Внаслідок топографоанатомічного положення стравоходу, операції відрізняються високою травматичністю, що перевершує травматичність операцій при пухлинах інших локалізацій. Наслідком цього може бути розвиток шокових реакцій [О.Г.Мазурина с соавт., 1991; G.Endo et al., 1995], що зумовлюють системні розлади мікроциркуляції й реології крові. Прояв цих розладів у хворих та їх відбиття на життєздатності мобілізованого для езофагопластики шлунка є недостатньо вивченими
Дотепер немає сталої думки, який об'єм шлунка необхідно залишати для заміщення стравоходу, що видаляється, з метою зниження частоти некрозів стінки трансплантата.
Існують відмінності у поглядах на способи формування стравохідних анастомозів, неспроможність яких, незважаючи на безліч запропонованих варіантів, усе ще залишається однією з найбільш частих ускладнень з високою летальністю. Недостатньо вивчений патогенез дихальних і серцево-судинних розладів після резекції стравоходу, що є найчастішими причинами летальних кінців. Не з'ясовано частоту цих ускладнень і ризик їхнього розвитку в залежності від функціональних можливостей організму й особливостей проведення операції. Недостатньо освітлені питання знеболювання з позицій ускладнень, пов'язаних з операційним шоком, що веде до дезорганізації кровообігу й поліорганної недостатності.
Зв'язок дисертації з науковою програмою кафедри. Дисертація є фрагментом науково-дослідної роботи кафедри з теми “Множинні злоякісні пухлини”. N Державної реєстрації - 0196U006759, шифр теми – 8.089.
Мета дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ШЛЯХИ ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПОСЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ РАДИКАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ ПРИ РАКУ ТА ПЕРЕДРАКОВИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ СТРАВОХОДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок