Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ПРОГРАМНИХ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ АСК ТП НАФТОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ПРОГРАМНИХ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ АСК ТП НАФТОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ПРОГРАМНИХ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ АСК ТП НАФТОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,41 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство промислової політики України
Державне підприємство“
Науково-виробнича корпорація
„Київський інститут автоматики””
Рижук Микола Петрович
УДК 658.012.011.56:691.3.06
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ПРОГРАМНИХ МЕТОДІВ
ТА ЗАСОБІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ АСК ТП НАФТОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в ДП „Науково-виробнича корпорація „Київський інститут автоматики” Міністерства промислової політики України
Науковий керівник: доктор технічних наук, ст. науковий співробітник,
Грабовський Георгій Геннадійович,
директор виробничого підприємства НВП „КІА”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Литвинов Валерій Андроникович,
провідний науковий співробітник Інституту
проблем математичних машин та систем НАН
України.
кандидат технічних наук, с.н.с.
Рабчук Віталій Львович,
завідуючий відділом Ukrteleport Ltd.
Провідна установа: Київський національний університет будівництва
та архітектури Міністерства освіти і науки
України, кафедра інформаційних технологій.
Захист відбудеться „27” вересня 2006 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.818.01 ДП “НВК “Київський інститут автоматики”” за адресою: 04107, Київ-107, вул. Нагірна, 22, корп.1, к.219.
Відзиви на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 04107, Київ-107, вул.Нагірна,22, ДП “НВК “КІА”” , вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДП “НВК „Київський інститут автоматики””.
Автореферат розісланий „25” серпня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук Л.П.Тронько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогодні розроблено і досліджено досить великий арсенал методів і засобів забезпечення надійності цифрових пристроїв та комп’ютерних систем, призначених для керування реальними об’єктами та процесами. Зазначені методи орієнтовані, головним чином, на об’єкти оборонного призначення або деякою мірою на унікальні умови експлуатації (наприклад, космічні). В той же час застосування цих методів для промислових об’єктів ще не стало нормою, оскільки відсутні відповідні наукові обгрунтування та достатній досвід в адаптації навіть відомих методів забезпечення надійності в промислових умовах, хоча умови для їх застосування в промисловості суттєво кращі. Це можна пояснити відсутністю в умовах промислового застосування будь-яких суттєвих обмежень за масою і габаритами на устаткування та, що не менш важливо, для більшості технологічних процесів часові обмеження на виконання контрольно-діагностичних процедур не є жорсткими. Таку ситуацію можна вважати сприятливою для широкого застосування відомих методів забезпечення надійності та розробки нових методів, адаптованих до конкретних умов експлуатації об’єкта та засобів автоматизації. Для промислових об’єктів надійність засобів автоматизації безпосередньо впливає на ефективність роботи об’єкта в цілому.
Слід зауважити також, що для сучасних систем автоматизованого керування нафтоперекачувальними станціями (НПС) характерним є досить велика питома вага програмного компонента. Іншими словами, такі системи реалізуються найчастіше на основі комп’ютерів серійного виробництва, об’єднаних в локальну обчислювальну мережу каналами передачі інформації із відповідним телекомунікаційним обладнанням. Природно, що в таких умовах при розробці систем керування можливості варіації структури на архітектурному рівні практично відсутні (припустимо лише резервування на рівні великих компонентів, наприклад, комп’ютерів). Тому основним інструментом оптимізації надійності стає програмне забезпечення системи.
Враховуючи традиційно високий рівень автоматизації та комп’ютеризації сучасних НПС, задачі забезпечення їх працездатності та безпеки слід розв’язувати в рамках існуючих та таких, що проектуються, автоматизованих систем керування НПС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ПРОГРАМНИХ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ АСК ТП НАФТОПЕРЕКАЧУВАЛЬНИХ СТАНЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок