Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ МЕНЕДЖЕРІВ МОДЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ МЕНЕДЖЕРІВ МОДЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

Назва:
ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ МЕНЕДЖЕРІВ МОДЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,40 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ІНСТИТУТ ВИЩОЇ ОСВІТИ
АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
Локшин Віктор Соломонович
УДК 378.1 (477)+37.046.16
ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ МЕНЕДЖЕРІВ
МОДЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ
13.00.04 - теорія та методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі педагогіки і психології Київського національного університету культури і мистецтв, Міністерство освіти і науки України, м.Київ.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник культури України Скнар Олександр Іванович, завідувач кафедри педагогіки та психології, проректор з навчально-виховної роботи Київського національного університету культури і мистецтв
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор Козаков Віталій Андрійович, завідувач кафедри педагогіки і психології Національного економічного університету;
кандидат педагогічних наук, доцент, член-кореспондент АПН України Щербак Ольга Іванівна, директор Київського професійно-педагогічного коледжу ім. Антона Макаренка.
Провідна установа: Київський національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, кафедра педагогіки вищої школи, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 05 червня 2003 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.26.456.01 в Інституті вищої освіти Академії педагогічних наук України за адресою 01014, м.Київ, вул. Бастіонна, 9, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту вищої освіти АПН України за адресою: 01014, м.Київ, вул. Бастіонна, 9.
Автореферат розісланий 26.04.2003 p.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Горбунова Л.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Розвиток менеджменту модельного бізнесу в національному та світовому контекстах обумовлює і викликає відповідні зміни в освіті. Світ на початку ХХІ століття не просто еволюціонує, його інваріантність перетворюється на константу історичного процесу. Тепер навіть у вимірах повсякденного людського життя інноваційні технології починають переважати над традиційністю. Вперше в історії людства покоління ідей і покоління речей трансформуються у часі швидше, ніж покоління людей.
З розвитком процесів глобалізації та пов’язаного з ними переходу до нових інформаційних технологій відбувалася зміна парадигми людського прогресу. Здійснено вагомі кроки для входження української освіти в європейський і світовий освітній простір, приведено у відповідність до міжнародних вимог освітньо-кваліфікаційні рівні та ступеневість освіти, триває робота над державними стандартами, що наблизить вітчизняну освіту до освітяніх систем найрозвиненіх країн, укладено угоди про співробітництво з більш як п’ятдесятьма країнами світу. Справжня пріоритетність сфери освіти є необхідною умовою національного розвитку і національної безпеки.
Ключовим завданням має стати модернізація освіти, що відповідає Державній національній програмі “Освіта” (Україна ХХІ століття) і вимог українського суспільства. У “Національній доктрині розвитку освіти України” передбачено послідовний перехід від репродуктивної авторитарної освіти до освіти інноваційного, гуманістичного типу.
За таких умов актуалізується підготовка студентів вищих закладів освіти IV рівня акредитації до роботи в галузі управління установами модельного бізнесу, в умовах стрімкого оновлення обладнання і технологій, формування високого рівня професійної мобільності, інформованості. Важливого значення набуває поглиблення економічної освіти, підготовка фахівців, здатних до управлінської діяльності.
Вищі навчальні заклади реалізують нині якісно новий підхід до професійної підготовки фахівців невиробничої сфери, зокрема закладів та установ модельного бізнесу, шляхом неперервного навчання.
Стан наукової розробки проблеми. В українській педагогіці накопичено багатий позитивний досвід підготовки висококваліфікованих спеціалістів з вищою освітою. Історико-педагогічні аспекти цієї важливої проблеми відображено у працях вітчизняних вчених Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ПІДГОТОВКИ МЕНЕДЖЕРІВ МОДЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок