Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ РОЗІМКНЕНИХ КОМПЕНСАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПРИСТРОЇВ ЗВ`ЯЗКУ

ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ РОЗІМКНЕНИХ КОМПЕНСАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПРИСТРОЇВ ЗВ`ЯЗКУ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ РОЗІМКНЕНИХ КОМПЕНСАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПРИСТРОЇВ ЗВ`ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,20 KB
Завантажень:
491
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ЗВ`ЯЗКУ
 

 
РУДЕНКО ОЛЕКСАНДР АНДРІЙОВИЧ
 

УДК 621.396.662.072.
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ СИСТЕМ ФАЗОВОГО
АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ
РОЗІМКНЕНИХ КОМПЕНСАЦІЙНИХ КАНАЛІВ
ПРИСТРОЇВ ЗВ`ЯЗКУ

05.12.13 – Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій

АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступіня
кандидата технічних наук
Київ – 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київському інституті зв`язку ім.О.С.Попова
Науковий керівник: – Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
СТЕКЛОВ Василь Купріянович, ректор
Київського інституту зв`язку
Офіційні опоненти: – Доктор технічних наук наук,
ПОЧЕРНЯЄВ Віталій Михайлович, начальник кафедри Київського військового інституту управління і зв`язку.
– Кандидат технічних наук,
БІРЮКОВ Микола Леонідович, начальник наукового відділу первинних мереж та обладнання Українського науково-дослідного інституту зв`язку державного комітету зв`язку та інформатизації України (м.Київ)

Провідне підприємство – ВАТ Науково-виробниче пiдприємство “Сатурн”
Міністерства промислової полiтики України (м.Київ).
Захист відбудеться 29 вересня 2000р. о 10 год.
На засіданні Спеціалізованої вченої ради К. 26.849.01 при Українському науково-дослідному інституті зв`язку за адресою: 03110, Київ-110, вул. Солом`янська, 13.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці УНДІЗ.
Автореферат розіслано 23 серпня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради МИХАЙЛОВ В.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вирішення задач, спрямованих на підвищення ефективності використання засобів зв`язку в народному господарстві багато залежить від покращення показників якості окремих локальних пристроїв систем зв`язку. До таких пристроїв, в окремих випадках, відносяться системи фазового автопідстроювання (ФАП), які в багатьох випадках називають система фазової синхронізації (СФС).
Системи фазового автопідстроювання знаходять широке застосування в техниці зв`язку. Це слідкуючі демодулятори цифрових частотно-модульованих (ЧМ) сигналів, які характеризуються підвищенною завадостійкістю. Крива завадостійкості прийому двійкової ЧМ при використанні ФАП проходить, приблизно, на 0,5 Дб лівіше кривої, яка відповідає прийому без ФАП по схемі обмежувач-детектор. Крім того, ФАП більш завадостійка до деяких негаусових завад. Системи ФАП широко використовуються при демодуляції цифрових ФМ сигналів, в частотних синтезаторах, де за допомогою системи ФАП полегшується вирішення задачі стабільності частоти та спектральної чистоти вихідного коливання; при розробці схем фільтрації спектральної складової сигнала на фоні шумів; при побудові систем когерентної фазової або частотної модуляції. Методи фазової синхронізації широко використовуються в системах ІКМ для виділення тактового сигнала безпосередньо з інформаційної послідовності імпульсних сигналів, в радіотехнічних прийомно-вимірювальних комплексах та інш.
Основними показниками якості систем ФАП є точність в синхронних (усталених) режимах при повільних змінах фази (задавального діяння) та швидкодія при ступінчастих змінах фази.
В зв`язку з вищевикладеним тема дисертаційної роботи, яка спрямована на вирішення задач підвищення точності і швидкодії систем ФАП в апаратурі зв`язку і різних радіокомплексах,є актуальною.
Рішенню задач підвищення точності і швидкодії систем ФАП присвячено багато робіт вітчизняних та зарубіжних вчених. Розвиток теорії систем ФАП пов`язано з роботами таких вчених як Шахгільдян В.В., Капранов М.В., Белюстіна Л.М., Жодзішський М.І., Ліндсей У., Максаков В.П., Коновалов В.П., Борщ В.І., Кривицький Б.Х., Куо Б., Мартинов Ю.М., Панкратов В.П., Вагапов Б.Б., Зайцев Г.Ф.,Стеклов В.К., та інш.
У відомій літературі вирішуються задачі покращення показників якості систем ФАП в класі систем з керуванням по відхиленню. Такі системи мають суттєві недоліки, пов`язанї з необхідністю “компромісного ” настроювання. Більш суттєві результати досягнуто в класі комбінованих систем з діференціальними зв`язками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ СИСТЕМ ФАЗОВОГО АВТОПІДСТРОЮВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ РОЗІМКНЕНИХ КОМПЕНСАЦІЙНИХ КАНАЛІВ ПРИСТРОЇВ ЗВ`ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок