Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПО УПРАВЛІННЮ МЕРЕЖЕЮ ОБМІНУ ДАНИМИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ

МЕТОДИКА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПО УПРАВЛІННЮ МЕРЕЖЕЮ ОБМІНУ ДАНИМИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ

Назва:
МЕТОДИКА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПО УПРАВЛІННЮ МЕРЕЖЕЮ ОБМІНУ ДАНИМИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,58 KB
Завантажень:
383
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія залізничного транспорту
Боровий Вадим Іванович
УДК 681.5:621.39
МЕТОДИКА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПО УПРАВЛІННЮ
МЕРЕЖЕЮ ОБМІНУ ДАНИМИ В УМОВАХ
НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків–2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському військовому університеті Міністерства оборони України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент
Шматков Сергій Ігорович,
Харківський військовий університет,
начальник кафедри ХВУ.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Краснобаєв Віктор Анатолійович,
Харківський державний технічний університет
сільського господарства, професор кафедри
“Автоматизація та комп’ютерні технології”
кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник
Кучеренко Юрій Федорович,
Науковий центр бойового застосування
Військово-Повітряних Сил,
начальник науково-дослідного відділу
(проблем автоматизації управління авіацією).
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки
Міністерства освіти і науки України,
кафедра “Телекомунікаційні системи”.
Захист відбудеться “11 червня 2004 року о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.820.01 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “07 травня 2004 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Книгавко М.В.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційної роботи. 
Прогрес інформаційних технологій у теперішній час впливає на більшість сфер життя суспільства. Відбувається інтеграція мереж передачі даних і мови, значно збільшується обсяг мережевого навантаження. З урахуванням цього створюються все більш складні архітектури та топології мереж. Усе це, а також розподілений характер крупної корпоративної мережі робить неможливим підтримання її роботи на потрібному рівні без системи управління мережею, що також є складною системою.
Питанням синтезу та аналізу мереж обміну даними (МОД), що базуються на передових інформаційних технологіях, присвячено достатньо багато робіт. Однак при розробці принципів побудови системи управління мережі обміну даними не враховується можливість вирішення поставлених задач із неповною, а деколи й неточною інформацією, тобто при наявності інформаційної невизначеності. Розроблена методика прийняття рішення по управлінню МОД враховує не лише фактор невизначеності інформації про стан елементів мережі, але і втрати цінної інформації, що передається, а також переваги та наслідки рішення, що приймається по управлінню МОД.
Запропонована методика базується на комплексному використанні формальних математичних методів і неформальних експертних знань. В якості об’єктів моделювання вибрано характеристики процесу передачі даних, а в якості засобу моделювання взятий апарат ймовірнісно-часових графів, що добре зарекомендував себе в багатьох роботах як засіб аналітичного моделювання.
Розроблена методика дозволяє підвищити повноту аналізу системи інформаційного обміну шляхом урахування ряду особливостей, що притаманні процесу обробки інформації в МОД, і особливостей управління такою МОД при наявності невизначеності про стан її елементів, отже, тема дисертаційної роботи є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дійсна робота є узагальненням і продовженням досліджень, що пов’язані з виконанням науково-дослідних робіт “Гряда”, “Нива”, “Ситуація-Х”, “Кодограма-2” та “Нить”, які проводилися в Харківському військовому університеті.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи полягає в розробці методів прийняття рішення по управлінню мережею обміну даними з урахуванням цінності інформації, що передається по мережі, та можливої невизначеності стану елементів МОД.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИКА ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПО УПРАВЛІННЮ МЕРЕЖЕЮ ОБМІНУ ДАНИМИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок