Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обладнання для композиційного транспортування бетонних сумішей

Обладнання для композиційного транспортування бетонних сумішей

Назва:
Обладнання для композиційного транспортування бетонних сумішей
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,63 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури
Ніконов Дмитро Володимирович
УДК 693.52
Обладнання для композиційного транспортування бетонних сумішей
Спеціальність 05.05.02 – Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004


Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України на кафедрі механізації будівельних процесів.
Науковий керівник – Ємельянова Інга Анатоліївна, доктор технічних наук, професор кафедри механізації будівельних процесів Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти – Назаренко Іван Іванович, доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедрою “Машини та обладнання технологічних процесів” Київського національного університету будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України;
– Маслов Олександр Гаврилович, доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедрою “Будівельні і дорожні машини” Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Ведучий заклад – Полтавський державний технічний університет ім. Ю. Кондратюка Міністерства освіти і науки України, кафедра будівельних машин та обладнання.
Захист відбудеться 11 травня 2004р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д64.056.04 в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 61002, Харків-2, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, Харків-2, вул. Сумська, 40.
Автореферат розіслано 8 квітня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Крот О. Ю.


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. В умовах сучасного будівництва України як при зведенні нових будинків і споруд, так і при ремонті та реконструкції старих потрібне обладнання для транспортування будівельних сумішей. Для таких цілей найширше використовуються бетоно- та розчинонасоси. Однак за дальністю транспортування сумішей їх можливості обмежені, особливо при роботі на малорухомих сумішах. Таким чином, проблема подачі малорухомих сумішей на дальні відстані актуальна і вимагає пошуку ефективних рішень. Одним із шляхів вирішення означеної проблеми є композиційне транспортування, що характеризується наявністю повітряно-бетонного потоку, що утворився в результаті взаємодії суцільного потоку бетонної суміші зі стислим повітрям і який далі надходить в транспортну магістраль. Для досягнення цієї мети в технологічній схемі слід передбачити спеціальне обладнання, що дозволить не тільки продовжити шлях подачі будівельних сумішей, але й виконати торкрет-роботи при істотному віддаленні робочого сопла від базової машини. З'являється можливість створити універсальний комплект малогабаритного обладнання, що знайде широке застосування на будовах України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана на кафедрі “Механізації будівельних процесів” Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури і є складовою частиною наукових досліджень держбюджетної науково-дослідної теми №0054 “Розробка теоретичних основ створення ефективних органічних та неорганічних матеріалів, нових технологій і обладнання для захисту і ремонту споруд відведення та інших будівельних конструкцій” (номер державної реєстрації 01000V000224), що виконувалася у відповідності з координаційним планом науково-дослідних робіт Міністерства освіти і науки України за пріоритетним напрямком розвитку науки і техніки “Створення нових технологій, засобів організації і механізації будівельних процесів в 2000-2002 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Обладнання для композиційного транспортування бетонних сумішей

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок