Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ВУЗЛІВ ТЕРТЯ ТРАНСМІСІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ТРІБОТЕХНІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ

ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ВУЗЛІВ ТЕРТЯ ТРАНСМІСІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ТРІБОТЕХНІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ВУЗЛІВ ТЕРТЯ ТРАНСМІСІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ТРІБОТЕХНІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,12 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Джус Роман Миколайович
УДК 621.891
ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ВУЗЛІВ ТЕРТЯ ТРАНСМІСІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ТРІБОТЕХНІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ
Спеціальність: 05.02.04 – Тертя та зношування в машинах
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі ремонту та експлуатації бойової авіаційної техніки інженерно-авіаційного факультету Харківського університету Повітряних Сил Міністерства оборони України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Стадніченко Миколай Григорович,
Харківський університет Повітряних Сил,
доцент кафедри ремонту та експлуатації бойової авіаційної техніки інженерно-авіаційного факультету
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Щепетов Віталій Володимирович,
Національний авіаційний університет, м. Київ,
завідуючий кафедрою технології аеропортів.
кандидат технічних наук, Мірненко Володимир Іванович,
Національна академія оборони України, м. Київ
докторант.
Провідна установа: Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренко, лабораторія зміцнення
поверхні елементів конструкцій відділу №6, НАН України, м. Київ
Захист відбудеться “ 16 ” червня 2005 року о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.062.04 в Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1 (1 корпус)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1 (8 корпус)
Автореферат розісланий “ 11 ” травня 2005 року
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Л.Матвєєва


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час тертя представляється не тільки руйнівним явищем природи – у певних умовах воно може стати відтворювальним самоорганізуємим процесом. Це дозволило розробити нові методи і засоби відновлення трібоспряжень (ТС) машин і устаткування у процесі їх роботи. Останнім часом подібні безрозбірні технології ремонту і подовження ресурсу вузлів тертя за рахунок добавок мінерального походження (“ревіталізантів”) до мастильних матеріалів одержали дуже широке поширення. Це новий напрямок у техніці, який можна віднести до ресурсо-енергозберігаючих технологій, які отримали назву технологій тріботехнічного відновлення (ТТВ). У процесі штатної експлуатації агрегату ревіталізанти утворюють на поверхнях тертя квазібеззносне металокерамічне (МК) покриття, що захищає ТС від зносу і навіть відновлює зношений шар, поновляючи геометрію.
Однак, впровадження цих технології у високотехнологічних галузях господарства (авіація, космонавтика, атомна енергетика і т. ін.) неможливе без достатнього наукового обґрунтування процесів та без розкриття фізичної сутності явищ, що відбуваються при цьому. Тому у цих сферах застосування ревіталізантів досі не отримало розвитку. У той же час, на транспорті, у машинобудуванні, електроенергетиці та інших областях, безсумнівні переваги застосування цих технологій дозволили впровадити їх навіть без достатнього науково-теоретичного обґрунтування.
Таким чином, вирішення загальної проблеми підвищення зносостійкості ТС з огляду на великі можливості ТТВ потребує подолання існуючого протиріччя між значними перспективами, що можна очікувати від цих новітніх технологій, та відсутністю теоретичних основ та обґрунтованих рекомендацій по застосуванню ревіталізантів. Це протиріччя являє собою сутність проблемної ситуації, подолання якої є актуальна наукова проблема підвищення зносостійкості ТС застосуванням ТТВ за умови визначення закономірностей утворення і беззносного тертя покриттів при використанні цих технологій і отримання їх реологічних і фізико-механічних характеристик.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи тісно пов'язана з науковою тематикою кафедри “Ремонту та експлуатації бойової АТ” інженерно-авіаційного факультету (ІАФ) Харківського університету (ХУ) ПС України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 



Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЗНОСОСТІЙКОСТІ ВУЗЛІВ ТЕРТЯ ТРАНСМІСІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ ТЕХНОЛОГІЙ ТРІБОТЕХНІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок