Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕАЛІЗАЦІЯ В ПАЛЕСТИНСЬКІЙ АВТОНОМІЇ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ З ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ

РЕАЛІЗАЦІЯ В ПАЛЕСТИНСЬКІЙ АВТОНОМІЇ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ З ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ

Назва:
РЕАЛІЗАЦІЯ В ПАЛЕСТИНСЬКІЙ АВТОНОМІЇ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ З ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,96 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ім. В.М.КОРЕЦЬКОГО
УДК 341.231.14
МУСА АЛЬ СУЛАЙБІ
РЕАЛІЗАЦІЯ В ПАЛЕСТИНСЬКІЙ АВТОНОМІЇ МІЖНАРОДНИХ
СТАНДАРТІВ З ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ
Спеціальність 12.00.11 — міжнародне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у відділі міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України
Науковий керівник – | кандидат юридичних наук, доцент
ІСАКОВИЧ Сергій Володимирович,
професор кафедри зовнішньої політики та
міжнародного права Дипломатичної академії МЗС України (м. Київ)
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
САНДРОВСЬКИЙ Костянтин Костянтинович,
професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Міжнародного інституту лінгвістики та права (м. Київ)
кандидат юридичних наук, доцент
КУЧЕР Борис Іванович,
доцент кафедри міжнародного приватного та митного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ)
Провідна установа – | Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого, кафедра міжнародного права та іноземного законодавства (м. Харків)
Захист дисертації відбудеться 16 лютого 2001 року о 1700 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.236.03 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці інституту.
Автореферат розіслано 16 січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Усенко І.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Генеральна Асамблея ООН у своїй резолюції 181 від 29 листопада 1947 р. визнала міжнародну правосуб'єктність арабського та єврейського народів, що мешкали на підмандатній території Палестина, і прийняла план створення тут двох незалежних держав — арабської та єврейської. При цьому Генеральна Асамблея ООН виходила з того, що конституції майбутніх держав мають базуватися на засадах надання всім особам рівних та вільних від дискримінації прав і свобод у громадянській, політичній, економічній та релігійній сферах, включаючи право на свободу релігії, мови, слова і преси, мирних зборів, громадських об’єднань та право на освіту. Передбачалося також встановлення у цих конституціях положень про правонаступництво, згідно з якими нові держави мають взяти на себе зобов'язання щодо виконання ними всіх міжнародних рішень як загального, так і спеціального характеру, що стосуються Палестини.
Проте право арабського народу Палестини на рівноправність і самовизначення не було здійснено внаслідок збройного протистояння між арабами та ізраїльтянами, яке згодом переросло у тривалий арабо-ізраїльський конфлікт. В ході цього конфлікту Ізраїль окупував всі території, які за вищенаведеним рішенням Генеральної Асамблеї ООН відводилися для створення арабської держави. Отже, питання дотримання прав і свобод людини та правонаступництва Палестини у цій сфері опинилися під юрисдикцією Держави Ізраїль.
Після створення у 1964 р. Організації Визволення Палестини (ОВП) право арабського народу Палестини знову набуло практичного значення. У 1974 р. на Рабатській нараді глав держав та урядів арабських країн ОВП була визнана єдиним законним представником арабського народу Палестини і одержала правовий статус члена Ліги Арабських Держав та Ісламської Конференції. У свою чергу міжнародне співтовариство, відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 14 жовтня 1974 р., підтвердило міжнародну правосуб'єктність арабського народу Палестини, запросивши ОВП брати постійну участь в обговоренні всіх питань, що стосуються Палестини. Водночас Генеральна Асамблея ООН у своїх резолюціях підтвердила право арабського народу Палестини на самовизначення без зовнішнього втручання і створення національної держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РЕАЛІЗАЦІЯ В ПАЛЕСТИНСЬКІЙ АВТОНОМІЇ МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ З ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок