Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОВИРОБНИЧОЇ ЛОГІСТИКИ ПІДПРИЄМСТВА З БЕЗПЕРЕРВНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОВИРОБНИЧОЇ ЛОГІСТИКИ ПІДПРИЄМСТВА З БЕЗПЕРЕРВНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОВИРОБНИЧОЇ ЛОГІСТИКИ ПІДПРИЄМСТВА З БЕЗПЕРЕРВНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,21 KB
Завантажень:
107
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
БОРЗЕНКОВ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 65.012.34
ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОВИРОБНИЧОЇ
ЛОГІСТИКИ ПІДПРИЄМСТВА З БЕЗПЕРЕРВНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Ларіна Рена Рінатівна,
Донецький державний університет
управління Міністерства освіти і науки
України, професор кафедри маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Якович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту (м. Харків);
кандидат економічних наук, доцент Плахута Ганна Андріївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри маркетингу (м. Луганськ).
Провідна установа – Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться 23 грудня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 19 листопада 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап економічного розвитку України характеризується реформаторськими перетвореннями, спрямованими на здійснення переходу до ринкової моделі економіки. З переходом на ринкові відносини суб’єкти економіки змушені переглядати основні цілі управлінської діяльності, а також активно використовувати сучасний методичний інструментарій, що забезпечує їхнє ефективне досягнення. Орієнтиром у цих перетвореннях може бути сучасна ринкова економічна система індустріально розвинутих країн, що має численні важелі керування, що стримують ринкову стихію і дозволяють використовувати всі переваги і достоїнства ринку. За ринкових обставин стратегія розвитку суб’єктів господарювання формується з урахуванням ринкової кон’юнктури, вимог, заявлених споживачем до якості запропонованої на ринку продукції.
Одним з важливих факторів підвищення ефективності підприємницької діяльності промислових підприємств із безперервним характером виробництва є ефективне управління внутрішньовиробничими логістичними потоками. Сучасні українські підприємства ще не включили управління внутрішньовиробничими логістичними потоками до складу основних напрямків активно здійснюваної стратегії своєї поведінки в ринковому середовищі і явно недостатньо використовують даний фактор підвищення конкурентоспроможності.
Необхідність теоретичного обґрунтування й розробки практичних рекомендацій щодо формування системи внутрішньовиробничої логістики промислового підприємства з безперервним характером виробництва зумовила вибір теми дисертаційного дослідження та її актуальність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано в рамках науково-дослідної теми “Теоретико-методичні основи розвитку маркетингу в управлінні економікою України” (державний реєстраційний номер 0100U003067), що виконується в Донецькому державному університеті управління. Автором обґрунтовано внутрішньовиробничу концепцію управління логістичними потоками і її застосування підприємствами з безперервним характером виробництва.
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ВНУТРІШНЬОВИРОБНИЧОЇ ЛОГІСТИКИ ПІДПРИЄМСТВА З БЕЗПЕРЕРВНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок