Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Епідеміологічні особливості інфекцій невенеричної природи, що передаються статевим шляхом

Епідеміологічні особливості інфекцій невенеричної природи, що передаються статевим шляхом

Назва:
Епідеміологічні особливості інфекцій невенеричної природи, що передаються статевим шляхом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,10 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕПІДЕМІОЛОГІЇ ТА ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ
ім. Л.В. ГРОМАШЕВСЬКОГО
КОВАЛЬСЬКА ОКСАНА РОМАНІВНА
УДК 616.98-032:611.6]-036.2
Епідеміологічні особливості інфекцій невенеричної природи, що передаються статевим шляхом
14.02.02 – епідеміологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
КИЇВ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному медичному університеті
ім. Данила Галицького
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Виноград Наталія Олексіївна,
Львівський національний медичний університет
ім. Данила Галицького,
завідувач кафедри епідеміології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор,
Щербінська Алла Михайлівна,
Інститут епідеміології та інфекційних хвороб
ім. Л.В.Громашевського АМН України,
головний науковий співробітник лабораторії
загальної вірусології
доктор біологічних наук, професор
Руденко Ада Вікторівна,
Інститут урології АМН України,
завідувач лабораторії мікробіології, вірусології і мікології
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра мікробіології та епідеміології
Захист відбудеться “13” травня 2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.614.02 при Інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України (03038, м. Київ – 38, вул. Амосова, 5).
Із дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України (03038, м. Київ – 38, вул. М.Амосова, 5).
Автореферат розісланий “ 11 ” квітня 2005 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук С.І.Доан
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи
Система епідеміологічного нагляду щодо інфекцій, які передаються статевим шляхом (ІПСШ), в Україні включає обов’язкову реєстрацію основних шести нозологічних форм (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, урогенітальний хламідіоз, мікоплазмози, генітальний герпес); цілеспрямоване виявлення захворілих; обов’язкове обстеження сексуальних партнерів та їх лікування. Перші три захворювання, згідно з нормативно-правовою базою України, об’єднуються під терміном „венеричні захворювання”. Крім того, для них використовують термін „інфекції, що передаються статевим шляхом, І-го покоління”. Відповідно, інші три ІПСШ – урогенітальний хламідіоз, мікоплазмоз та герпетична інфекція - називають невенеричними захворюваннями або ІПСШ ІІ-го покоління.
Значний інтерес до проблеми інфекцій, що передаються статевим шляхом, у всьому світі визначається їх медико-соціальним значенням, що охоплює всю гаму негативного впливу на здоров’я людей: захворюваність, інвалідизацію і смертність. Поліетіологічність захворювань, схильність до хронізації, тропність збудників до багатьох систем і органів, складність клінічної та лабораторної діагностики не завжди дозволяють у повній мірі оцінити значення цих інфекцій у патології людини, проте вони належать до найпоширеніших захворювань у світі. Негативний вплив збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом, на репродуктивне здоров’я людей у багатьох країнах визнається провідним, особливо в державах із демографічною кризою. Ці інфекції мають пандемічне поширення, більшість із них тривалий час перебігають асимптомно і тому залишаються недіагностованими [E. Flynn, CDC, 2004]. Епідеміологічними особливостями цих захворювань є висока ураженість груп активного репродуктивного віку, з чим пов’язаний значний відсоток розповсюдження генітальних інфекцій серед загальної популяції.
На планеті кожного року понад 400 мільйонів дорослих чоловіків та жінок інфікуються збудниками, які спричинюють інфекції, що передаються статевим шляхом. Показники ураженості населення ІПСШ у різних країнах суттєво відрізняються - 12,0 - 64,7 %, частіше страждають жінки - 16,7-68,0 % проти 9,8-62,0 % чоловіків. У країнах Східної Європи спостерігаються найбільші показники зростання ІПСШ у світі: у минулому десятилітті вони виросли в 37 разів [E.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Епідеміологічні особливості інфекцій невенеричної природи, що передаються статевим шляхом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок