Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВИРОБНИЧИХ РЕСУРСІВ

УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВИРОБНИЧИХ РЕСУРСІВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВИРОБНИЧИХ РЕСУРСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
10
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧІЙ УНІВЕРСИТЕТ
Цуркан Ірина Миколаївна
УДК 65.011:336.22
УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВИРОБНИЧИХ РЕСУРСІВ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічного аналізу та фінансів Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Галушко Ольга Сергіївна,
Національний гірничій університет,
Міністерства освіти і науки України
(м. Дніпропетровськ), завідуюча кафедрою
економічного аналізу та фінансів.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Іванов Юрій Борисович,
Харківській національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри оподаткування
кандидат економічних наук, доцент
Калмикова Ірина Юріївна
Дніпропетровський національний університет,
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою економіки і
управління підприємством
Захист відбудеться „ 16 „ травня 2008 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.01 у Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса,19, ауд. 10/409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркcа, 19.
Автореферат розісланий „ 14 „ квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Дереза
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Податкове навантаження промислового підприємства багато в чому визначає його фінансову стабільність, оскільки рівень податкових платежів впливає як на витрати підприємства, так і на прибуток, що залишається в його розпорядженні. Згідно даних Державної податкової адміністрації України питома вага податкових надходжень промислових підприємств до Державного бюджету України у 2006 році складала 48%.
Ризики, що виникають у суб’єктів господарювання, у зв’язку з оподаткуванням господарської діяльності вимагають впровадження системи податкового менеджменту на підприємствах. Для вітчизняних підприємств податковий менеджмент виступає необхідним засобом їх адаптації до мінливості зовнішнього середовища та дозволяє обирати найбільш оптимальний варіант здійснення фінансово-господарської діяльності в умовах діючої системи оподаткування.
Аналіз стану управління податковим навантаженням на вітчизняних підприємствах виявив відсутність системного підходу до його організації, недостатнє використання існуючих резервів зниження податкового навантаження промисловими підприємствами за рахунок підвищення ефективності використання виробничих ресурсів.
Впливу податкового навантаження на результати діяльності суб’єктів господарювання постійно приділялась значна увага в економічній науці. Питання стосовно управління податковим навантаженням на рівні суб’єктів господарювання розглядалися в працях українських вчених: Бланка І.О., Вишневського В.П., Єлисєєва А.В., Загороднього А.Г., Іванова Ю.Б., Каламбет С.В., Карпової В.В., Ковальчука К.Ф., Литвина В.М., Мельника П.В., Реви Т.М., Соколовської А.М., Шаблистої Л.М. та ін.
Їх дослідження не вичерпують усього комплексу питань, пов’язаних з даною проблемою. Аналіз й узагальнення наукових досліджень за даною проблематикою дозволили зробити висновок про те, що питання розробки методичного, інформаційного і організаційного забезпечення управління прибутковістю промислового підприємства в умовах діючої податкової системи розкриті недостатньо і вимагають подальшого дослідження та розробки науково-методичних положень щодо виявлення резервів зниження податкового навантаження на основі підвищення ефективності використання виробничих ресурсів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ПОДАТКОВИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВИРОБНИЧИХ РЕСУРСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок