Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УЗАГАЛЬНЕННЯ СИНТЕЗУ МОДЕЛЕЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБВОДІВ МЕТОДАМИ АНАЛІЗУ ЇХ ІНВАРІАНТНИХ СКЛАДОВИХ

УЗАГАЛЬНЕННЯ СИНТЕЗУ МОДЕЛЕЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБВОДІВ МЕТОДАМИ АНАЛІЗУ ЇХ ІНВАРІАНТНИХ СКЛАДОВИХ

Назва:
УЗАГАЛЬНЕННЯ СИНТЕЗУ МОДЕЛЕЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБВОДІВ МЕТОДАМИ АНАЛІЗУ ЇХ ІНВАРІАНТНИХ СКЛАДОВИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,34 KB
Завантажень:
21
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ШЕПЕЛЬ Валентин Павлович
УДК 515.2
УЗАГАЛЬНЕННЯ СИНТЕЗУ МОДЕЛЕЙ
КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБВОДІВ
МЕТОДАМИ АНАЛІЗУ ЇХ ІНВАРІАНТНИХ СКЛАДОВИХ
Спеціальність 05.01.01-
"Прикладна геометрія, інженерна графіка"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ-2004
Дисертація на правах рукопису.
Роботу виконано в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант:
заслужений працівник народної освіти України, доктор технічних наук, професор Ванін Володимир Володимирович, завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Найдиш Володимир Михайлович, завідувач кафедри прикладної геометрії і інформаційних технологій проектування Таврійської державної агротехнічної академії;
- доктор технічних наук, професор Підкоритов Анатолій Миколайович, професор кафедри комп’ютерного проектування Одеського національного політехнічного університету;
- доктор технічних наук, професор Корчинський Володимир Михайлович, завідувач кафедри автоматизації проектування Дніпропетровського національного університету.
Провідна організація: Національний авіаційний університет України
Захист відбудеться "13" жовтня_2004 р. о _13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037 Київ-37, Повітрофлотський проспект 31, ауд. 466.
Автореферат розісланий "_6_" _вересня___ 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д26.056.06
кандидат технічних наук, доцент __________________В.О.Плоский


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасний рівень розвитку промисловості і науки характеризується тенденцією впровадження малоопераційних програмованих технологій для автоматизованих виробництв. У технологічній підготовці виробництва літальних апаратів ця тенденція знайшла відображення у створенні систем геометричного моделювання поверхонь виробів та виготовленні оснастки і деталей на обладнанні з ЧПУ.
Актуальність теми. Для автоматизації технологічної підготовки виробництва необхідно провести комплекс наукових досліджень з проблеми геометричного моделювання внутрішніх форм літальних апаратів, зокрема, поверхонь конструкцій об’ємних вузлів за даними теоретичних і конструкторських креслень та креслень технологічної оснастки.
Постановка цієї задачі випливає з того, що за останні тридцять років у галузях промисловості накопичено значний потенціал науково-технічних розробок і впроваджень, що дозволяє перейти від традиційних до нових виробничих технологій.
В літакобудуванні нові технології базуються на принципах створення уніфікованих моделей конструктивних форм та інтеграції з системами геометричного моделювання виробів провідних конструкторських бюро (КБ).
Перспективним напрямком у технологічній підготовці виробництва є впровадження програмно-методичних засобів аналітичної ув’язки обводів складальних одиниць та створення технологічних моделей поверхонь для безплазового виготовлення оснастки на обладнанні з ЧПУ.
Перехід до безплазового виробництва суттєво залежить від рівня методів геометричного моделювання, які використовуються на стадії конструкторської і технологічної розробки виробів. Найефективнішим виготовлення оснастки можливе за технологічними моделями поверхонь, створеними на етапі передачі конструкторської документації із КБ заводу. При цьому складною і трудомісткою залишається розробка технологічних моделей поверхонь конструкцій планера, зокрема, пройомів, дверей, люків, фонаря кабіни пілотів, рамп, створок, фітингів та інших вузлів і деталей внутрішнього набору агрегатів.
Згідно з прийнятим у літакобудуванні принципом зв’язаного утворення форм об’єктів виробництва, побудова силового набору конструкцій виконується в залежності від зовнішнього (теоретичного) обводу агрегату та з урахуванням вимог, сформульованих у конструкторських кресленнях.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УЗАГАЛЬНЕННЯ СИНТЕЗУ МОДЕЛЕЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОБВОДІВ МЕТОДАМИ АНАЛІЗУ ЇХ ІНВАРІАНТНИХ СКЛАДОВИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок