Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕхНОЛОГІЇ ФОРМОУТВОРЕННЯ ВЗУТТЯ З ВЕРхОМ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ

РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕхНОЛОГІЇ ФОРМОУТВОРЕННЯ ВЗУТТЯ З ВЕРхОМ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ

Назва:
РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕхНОЛОГІЇ ФОРМОУТВОРЕННЯ ВЗУТТЯ З ВЕРхОМ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,75 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Технології ТА ДИЗАЙНУ
ОЛЕНІЧ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК. 685.34.025.432
РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕхНОЛОГІЇ ФОРМОУТВОРЕННЯ ВЗУТТЯ З ВЕРхОМ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ
Спеціальність 05.19.06
Технологія взуття та шкіргалантерейних виробів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертація на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Київському державному університеті технології та дизайну Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: - доктор технічних наук, професор Коновал Віктор Павлович, завідувач кафедри конструювання та технології виробів із шкіри Київського державного університету технології та дизайну
Офіційні опоненти: - - доктор технічних наук, професор Луцик Ростислав Володимирович, завідувач кафедри теплотехніки, охорони праці та навколишнього середовища Київського державного університету технології та дизайну кандидат технічних наук Колядюк Роман Іванович, директор з наукових досліджень та стратегічного планування міжнародної рекламної агенції “Арк. Томпсон” (м. Київ)
Провідна установа: - Технологічний університет Поділля (м. хмельницький).
Захист відбудеться “22” лютого 2001 року о 10–00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03 Київського державного університету технології та дизайну за адресою: 01011, м. Київ – 11, вул. Немировича-Данченка, 2, корпус 1 (зал засідань).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського державного університету технології та дизайну.
Автореферат розісланий “22” січня 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради професор Журавський В. А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки головними факторами, що забезпечують життєздатність вітчизняного товаровиробника є висока конкурентоспроможність їхньої продукції. До найважливіших показників конкурентоспроможності взуттєвих виробів відносять: його якість та відповідність сучасним тенденціям у моді. В сьогоднішніх умовах виробництва собівартість взуття до 70% складається з вартості матеріалів, у зв'язку з чим економія матеріалів, особливо натуральних шкір, є найбільш актуальною проблемою.
Одним з чинників, що уможливлюють економію натуральної шкіри для верху взуття, є технологічні процеси формування заготовки на колодці.
Науковими школами проф. Зибіна Ю.П., Каліти А. М. закладені теоретичні та практичні основи створення та фіксації форми взуття.
Аналіз сучасної технології формування взуття виявив, що при використанні обтяжно-затяжного методу формування у носково - пучковій частині заготовки виникають великі залишки затяжної кромки, які згодом відрізають у відходи. Оскільки деталі носково - пучкової частини заготовки виготовляють з найцінніших ділянок шкіри, то має місце невиправдане використання найціннішого, високовартісного матеріалу. Не виправдана висока матеріалоємність взуттєвих виробів спричиняє їх високу собівартість. При формуванні заготовки взуття беззатяжними методами ця проблема вирішується, але формостійкість такого взуття значно гірша. Головною причиною цього явища є невідповідність деформаційних властивостей існуючих вітчизняних натуральних шкір вимогам технології формування заготовки на колодці. Вітчизняне шкіряне виробництво уточненням цих показників не займалось. Для вирішення вищезазначених проблем необхідно провести окремі дослідження, які пов'язані з новим методом обробки шкіряних матеріалів багатоциклічним розтягненням, з точки зору можливості їх подальшого використання у виробництві взуття.
Таким чином, тема дисертаційної роботи є актуальною, тому що вирішення вищезазначених проблем створення ресурсозберігаючої технології формоутворення верху взуття з натуральної шкіри підвищить конкурентоспроможність вітчизняних взуттєвих виробів та рентабельність вітчизняного взуттєвого виробництва.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота безпосередньо пов'язана з реалізацією комплексної програми науково-технічного розвитку галузей легкої промисловості “Удосконалення методів проектування і технології виготовлення одягу і взуття з метою зниження їх трудомісткості і матеріалоємності, підвищення якості” та відповідає науковому напрямку досліджень Київського державного університету технології та дизайну ”Нові наукомісткі енергозберігаючі технології виробництва матеріалів, виробів широкого вжитку та спеціального призначення”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧОЇ ТЕхНОЛОГІЇ ФОРМОУТВОРЕННЯ ВЗУТТЯ З ВЕРхОМ ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок