Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЮДЖЕТУВАННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

БЮДЖЕТУВАННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
БЮДЖЕТУВАННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,30 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
Оліфірова Юлія Олександрівна
УДК 658.15
БЮДЖЕТУВАННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка,
організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент,
Дядечко Лідія Павлівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, професор кафедри економіки підприємства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ковальчук Костянтин Федорович,
Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ), декан факультету економіки та менеджменту, завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук
Белопольська Тетяна Володимирівна, Донецький національний університет, доцент кафедри економічного аналізу господарської діяльності
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів (м. Луганськ)
 
Захист дисертації відбудеться 21 березня 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, за адресою: 83050, Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 20 лютого 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Загальна глобалізація фінансових ринків, інфляційні процеси, упровадження новітніх інформаційних систем і технологій, зміни в чинному законодавстві, посилення конкуренції, мінливість цін на фінансових та товарних ринках суттєво впливають на трансформацію економіки України і викликають значні зміни в системі фінансових ресурсів як на рівні всієї країни, так і на рівні підприємств. У таких умовах на підприємствах збільшується потреба в ліквідних засобах і виникає необхідність формування ефективних механізмів управління грошовими коштами. Одним із таких механізмів фінансового управління, який дозволяє керівництву своєчасно реагувати на невпинні зміни зовнішнього та внутрішнього середовища, аби підтримувати ліквідність підприємства на достатньому рівні, є ефективне бюджетування грошових коштів. Удосконалення бюджетування грошових коштів стає першочерговим завданням системи фінансового управління підприємством. Актуальність дослідження бюджетування грошових коштів посилюється необхідністю автоматизації контролю за фінансовими потоками підприємств в умовах розширення видів діяльності і номенклатури продукції, ускладнення структури фінансування, збільшення обсягів кредитування та депозитів.
Вагомий внесок у розробку теоретико-методологічних і методичних основ управління фінансовими ресурсами та бюджетування грошових коштів внесли вітчизняні й зарубіжні вчені Аптекар С.С., Балабанов І.Т., Белопольська Т.В., Бланк І.О., Брігхем Євхен, Голов С.Ф., Данилочкіна Н.Г., Джонс Э., Дикки Т., Єгоров П.В., Ковальчук К.Ф., Лігоненко Л.О., Ковальов В.В., Омелянович Л.О., Пастухова В.В., Поддерьогін А.М., Савчук В.П., Стоянова О.С., Терещенко О.О., Фостер Дж., Хан Д., Хорн Дж.В. та інші. В їхніх працях висвітлюються окремі теоретичні та практичні аспекти бюджетування як ефективного напряму вдосконалення системи управління.
Однак дослідження теоретико-концептуальних основ системно-процесного підходу до бюджетного планування та контролю за рухом грошових коштів, обгрунтування комплексу показників системи бюджетування і засобів їх збалансування, оцінка ризику невиконання бюджету, побудова організаційно-економічного механізму впровадження бюджетування грошових коштів на підприємствах залишилися поза увагою науковців, хоча сучасний стан ринкових перетворень вимагає нових підходів до управління формуванням грошових потоків суб’єктів підприємницької діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: БЮДЖЕТУВАННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок