Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Корпоративна система планування торгівлі та механізми її забезпечення (на матеріалах споживчої кооперації України)

Корпоративна система планування торгівлі та механізми її забезпечення (на матеріалах споживчої кооперації України)

Назва:
Корпоративна система планування торгівлі та механізми її забезпечення (на матеріалах споживчої кооперації України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,46 KB
Завантажень:
439
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
УКООПСПІЛКА
Львівська комерційна академія
АНАНЬЄВ
Олександр Миколайович
УДК 339.37:334.5+65.012.2:339
 
Корпоративна система планування торгівлі
та механізми її забезпечення
(на матеріалах споживчої кооперації України)
Спеціальність 08.07.05 — Економіка торгівлі та послуг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Львівській комерційній академії Укоопспілки
Науковий керівник: Мізюк Богдан Михайлович,
кандидат економічних наук, доцент кафедри ІС в менеджменті,
Львівська комерційна академія Укоопспілки
Офіційні опоненти: Кузьмін Олег Євгенович
доктор економічних наук, професор
кафедри менеджменту та міжнародного підприємництва, заслужений працівник освіти України, Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Качмарик Ярослав Дмитрович,
кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, Львівська комерційна академія Укоопспілки
Провідна установа: Українська академія зовнішньої торгівлі Міністерства економіки України, м. Київ
Захист відбудеться <<19>> квітня 2001 р. о 14:00 на засіданні спеціалізованої Вченої ради К35.840.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Львівській комерційній академії за адресою:
79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівської коме-рційної академії за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий <<17 >> березня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої Вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент В.І.Блонська


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. Трансформаційні процеси економічних відносин показали послаблення інтересу до планової роботи, а неможливість використання традиційних методів завбачення майбутнього за швидкоплинних обставин ринкового середовища викликало певний вакуум у теорії та практиці планування системи споживчої кооперації України. В той же час розробка ефективної економічної і фінансової політики, адекватних організаційно-функціональних форм в стані створити для неї безцінні конкурентні переваги. І навпаки “ціна помилки” при прийнятті ключових управлінських рішень на етапі визначення стратегій розвитку може статися надто високою, яку прийдеться сплачувати довгі роки. Це свідчить про виключну важливість створення дієздатної системи планування на засадах корпоративності, інтегрованості управлінських рівнів, розробки і впровадження сучасних інформаційних технологій. По своїй природі споживча кооперація визначається як торговельно-виробнича корпорація, діяльність якої охоплює повний цикл: від створення товарного продукту до доведення його споживачу. Її подальший розвиток пов’язаний з впровадженням принципів міжнародного кооперативного альянсу, що втілюються в життя через рішення останніх з’їздів споживчої кооперації та Указ Президента України “Про заходи щодо розвитку кооперативного руху та посилення його ролі в реформуванні економіки України на ринкових засадах” №1348/2000 від 19.12.2000р.
Базовою “філософією” управління таким економічним утворенням є системний підхід і аналіз. Саме вони визначають технологічну послідовність виконання управлінських функцій, серед яких системною функцією виступає планування. Завдання планування в ринкових умовах господарювання виявились настільки складними, що керівництво всіх рівнів споживчої кооперації, а особливо нижніх та вищих ланок, що звикли десятками років працювати в рамках централізованого управління, виявились непідготовленими до їх розв’язку. Нестача навиків “ринкового” мислення у працівників і керівників торговельних підприємств і вищих рівнів організаційної ієрархії, а також нестабільність соціально-економічного середовища в сьогоднішніх умовах роблять економічну поведінку торговельних підприємств і організацій імпульсивними, непередбачуваними, націленими на короткострокові і навіть чисто особисті інтереси, що в результаті не сприяє виходу торгівлі як основної галузі діяльності системи споживчої кооперації з кризового стану.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Корпоративна система планування торгівлі та механізми її забезпечення (на матеріалах споживчої кооперації України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок