Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Стан гідродинаміки у хворих на первинну відкритокутову глаукому після діод–лазерної транссклеральної коагуляції циліарного тіла

Стан гідродинаміки у хворих на первинну відкритокутову глаукому після діод–лазерної транссклеральної коагуляції циліарного тіла

Назва:
Стан гідродинаміки у хворих на первинну відкритокутову глаукому після діод–лазерної транссклеральної коагуляції циліарного тіла
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,76 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата мед
ичних наук здобувача кафедри очних хвороб Національного медичного уні
верситету ім


МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА медичнА академіЯ післядипломної освіти
ім. П.Л.Шупика
Коваленко
Юрій Володимирович
УДК 617.7-007.681-021.3:617.725:615.849.19
Стан гідродинаміки у хворих на первинну відкритокутову глаукому після діод–лазерної транссклеральної коагуляції циліарного тіла
14.01.18 – офтальмологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі очних хвороб Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.
Науковий керівник: | доктор медичних. наук, професор
Жабоєдов Геннадій Дмитрович, Член-кор. Академії медичних наук України, завідувач кафедри очних хвороб Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця
Офіційні опоненти: | доктор медичних наук, професор
Риков Сергій Олександрович, професор кафедри очних хвороб Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
доктор медичних наук, професор
Бездітко Павло Андрійович, завідувач кафедри очних хвороб Харківського державного медичного університету
Провідна установа: | Донецький державний медичний університет
ім. М.Горького, кафедра очних хвороб
Захист дисертації відбудеться “07” квітня 2006 року о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.613.05 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, за адресою: 03680, Україна, м. Київ, просп. Комарова, 3, “Центр мікрохірургії ока”
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, МОЗ України (04112, Україна, м. Київ-112, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розіслано “07” березня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент Лаврик Н.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лікування глаукоми є одним з найскладніших завдань сучасної офтальмології. Незважаючи на постійне оновлення та вдосконалення методів лікування, а також на успіхи медикаментозного, лазерного й хірургічного підходів, до остаточного вирішення цієї проблеми ще далеко і біля 15–20% хворих приречені на незворотну сліпоту (Єгоров Є.А., 2001).
Впровадження в клінічну практику лазерних методів лікування глаукоми відноситься до початку 70-х рр. ХХ сторіччя, коли із створенням сучасної апаратури були розроблені перші хірургічні методики (Краснов М.М., 1972; Весkman H., 1972; Wise J., 1979).
Усі лазерні втручання, що застосовуються при первинній відкритокутовій глаукомі (ПВКГ), за механізмом дії можна розподілити на три типи:
1. Тракційні, які поліпшують основний трабекулярний шлях відтоку внутрішньоочної рідини (трабекулопластика, трабекулоспазис і різні їх модифікації).
2. Перфораційні, які утворюють штучні шляхи відтоку (трабекулопунктура, гоніодесцеметопунктура, склеростомія).
3. Циклодеструктивні, які знижують продукцію внутрішньоочної рідини (безконтактна, контактно-компресійна та ендоскопічна циклокоагуляція).
Найбільшого поширення серед перелічених груп операцій набули тракційні втручання, що мають виражену гіпотензивну дію, але ефективні, як правило, при трабекулярному типі ретенції в початковій і розвинутій стадіях хвороби.
Перфораційні втручання на трабекулі як самостійний метод сьогодні практично не використовуються через нетривалий гіпотензивний ефект. Із цієї групи операцій частіше за інші застосовується гоніодесцеметопунктура в комплексі з глибокою непроникною склеректомією як другий етап комбінованого лікування.
Перша згадка про лазерну циклокоагуляцію (ЛЦК) належить до 1972 р. (Весkman), коли з метою зниження внутрішньоочного тиску був використаний рубіновий лазер. Пізніше для циклокоагуляції в різні роки застосовували аргоновий, криптоновий, неодимовий, а також лазери на барвниках.
На початку 90-х рр. з'явилися перші відомості про застосування діодних лазерів для коагуляції циліарного тіла (Волков В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Стан гідродинаміки у хворих на первинну відкритокутову глаукому після діод–лазерної транссклеральної коагуляції циліарного тіла

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок