Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Автоматизоване управління виробництвом багатоасортиментної продукції молокозаводу

Автоматизоване управління виробництвом багатоасортиментної продукції молокозаводу

Назва:
Автоматизоване управління виробництвом багатоасортиментної продукції молокозаводу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,04 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Український державний університет
харчових технологій
На правах рукопису
УДК 658.52.011.56:664
Лошак Тетяна Віталіївна
Автоматизоване управління виробництвом
багатоасортиментної продукції молокозаводу
05.13.07 Автоматизація технологічних процесів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українському державному університеті харчових технологій.
Науковий керівник: доктор технічних наук,
професор Ладанюк Анатолій Петрович,
УДУХТ, зав.кафедрою автоматизації та
компўютерно-інтегрованих технологій,
заслужений діяч науки і техніки України
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Скрипник Юрій Олексійович,
Київський національний університет технологій та дизайну,
професор кафедри автоматизації та компўютерних систем
кандидат технічних наук, доцент
Ладієва Леся Ростиславівна,
Національний технічний університет України “КПІ”,
доцент кафедри автоматизації хімічних виробництв
Провідна установа: НВК “Київський інститут автоматики”, м. Київ
Захист відбудеться “15” травня 2002 року о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради К 26.058.05 Українського державного університету харчових технологій за адресою: 01033, м.Київ-33, вул. Володимирська, 68, ауд. А-311.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського державного університету харчових технологій за адресою: 01033, м.Київ-33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “ 2 ” квітня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент В.М.Філоненко
Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Сучасні підприємства харчової промисловості ставлять високі вимоги щодо забезпечення ресурсами відповідної якості, узгодженості за часом і місцем проведення сукупності технологічних процесів, а також до систем управління рівнів, що реалізують функції планування, організації та управління на всіх стадіях. Першочерговою задачею в цих умовах є вимоги щодо підвищення оперативності та достовірності виробничої інформації, своєчасного прийняття рішень, поліпшення прогнозування результатів діяльності підприємства з використання основних ресурсів — матеріальних, трудових та енергетичних.
В даній роботі обўєктом досліджень є ТК молочного заводу, оскільки підприємства молочної промисловості характеризуються високим ступенем складності технологічних процесів, покладених в основу випуску багатоасортиментної продукції. Аналіз ТК показав, що виробнича система молокозаводу, яка функціонує в умовах конкуренції, змінного попиту, стрибків цін, збурень фінансово-кредитної системи та соціальної нестабільності, буде ефективною, якщо при управлінні можна буде здійснювати контроль за раціональним використанням сировини та виробничих ресурсів, а також передбачити виникнення і динаміку несприятливих ситуацій, що є передумовою створення інтелектуальних підсистем прийняття рішень з урахуванням підвищення якості функціонування, а також забезпечення надійності та живучості системи управління.
У звўязку з цим для молочного виробництва доцільним є впровадження не лише традиційних систем автоматизованого управління певними технологічними процесами, але й розробка автоматизованої системи управління виробництвом в цілому. Причому друга задача є значно складнішою ніж перша, але може дати великий економічний ефект.
Таким чином, розробка принципів і методів автоматизованого управління ТК молочного заводу з урахуванням підвищення якості функціонування, а також забезпечення надійності та живучості системи управління є актуальною науково-технічною проблемою.
Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом держбюджетних науково-дослід-них робіт Українського державного університету харчових технологій по кафедрі автоматизації і компўютерно-інтегрованих технологій на тему: “Наукові основи створення автоматизованих систем управління для компўютерно-інтегрованих виробництв харчової промисловості” та НВП “Енерготехнологія” на тему: “Розробка та впровадження мікропроцесорної системи управління дієтділянкою ВАТ “ГАЛАКТОН”” на замовлення Київського молочного заводу ВАТ “ГАЛАКТОН” (реєстраційний номер договору 1/98 від 27.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Автоматизоване управління виробництвом багатоасортиментної продукції молокозаводу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок