Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ІНТЕГРОВАНИХ З ПІДПРИЄМСТВАМИ ІНШИХ ГАЛУЗЕЙ

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ІНТЕГРОВАНИХ З ПІДПРИЄМСТВАМИ ІНШИХ ГАЛУЗЕЙ

Назва:
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ІНТЕГРОВАНИХ З ПІДПРИЄМСТВАМИ ІНШИХ ГАЛУЗЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,20 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
БАЄВСЬКА Людмила Леонідівна
УДК 631.162:657.1
БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК
В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ІНТЕГРОВАНИХ З ПІДПРИЄМСТВАМИ ІНШИХ ГАЛУЗЕЙ
08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі „Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор, академік УААН
Саблук Петро Трохимович,
Національний науковий центр „Інститут аграрної економіки” УААН, директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
кандидат економічних наук
Канцуров Олег Олександрович,
Науково-дослідний фінансовий інститут при
Міністерстві фінансів України,
завідувач відділу методології бухгалтерського обліку
Провідна установа – Державна академія статистики, обліку та аудиту Державного комітету статистики України, м. Київ
Захист відбудеться "_14_" _червня_ 2006 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .350.02 Національного наукового центру „Інститут аграрної економіки” УААН (03680, м. Київ - МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх, к.317).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру „Інститут аграрної економіки” УААН (03680, м. Київ - МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к.212).
Автореферат розісланий "_04_" __травня__2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Н.Л. Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення ринкових відносин зумовлюється різноманітністю форм, способів і методів господарювання, у зв’язку з чим виникає нагальна потреба відповідного інформаційного наповнення управлінської діяльності. Провідна роль у вирішенні цієї проблеми належить бухгалтерському обліку, що є основною формою взаємозалежного і взаємообумовленого спостереження виробничих процесів і забезпечення доцільності, ефективності та законності відображення явищ.
Сучасні процеси трансформації економічних відносин у аграрній сфері вимагають кардинальної зміни форм і методів управління. Для цього на практиці створюються нові організаційно-правові структури на основі інтеграції сільськогосподарського і промислового капіталів.
Одночасно з цим відбувається реформування бухгалтерського обліку, впровадження національних стандартів, які повинні задовольнити потреби управління всіх типів підприємств багатоукладної економіки. Виникає необхідність дослідження відповідності якісних характеристик інформації і показників, що формуються системою бухгалтерського обліку, потребам усіх рівнів управління інтегрованих формувань. Для налагодження взаємодії аграрного та промислового капіталів слід також визначити інформаційні потреби галузей економіки й можливості системи бухгалтерського обліку як з позиції напрацьованої нормативної бази, так і з позиції досягнення системи в контексті розвитку бухгалтерських шкіл.
Враховуючи роль аграрного сектору у вирішенні продовольчої безпеки держави, на сучасному етапі економічного розвитку потрібно розробити напрями поліпшення бухгалтерського обліку сільськогосподарської діяльності. Це сприятиме підвищенню його значення в управлінні економікою та дасть змогу досягти раціонального й ощадливого використання ресурсів, запобігти виникненню непродуктивних витрат і втрат, а також забезпечити збереження матеріальних цінностей підприємства.
Проблеми організації і методики бухгалтерського обліку постійно знаходяться в центрі уваги науковців і економістів усіх країн світу. Серед вітчизняних вчених вагомий внесок у розвиток бухгалтерського обліку на різних історичних етапах зробили М.Т. Білуха, О.С. Бородкін, Ф.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ, ІНТЕГРОВАНИХ З ПІДПРИЄМСТВАМИ ІНШИХ ГАЛУЗЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок