Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРІЯ І РОБОЧИЙ ПРОЦЕС ЕРЛІФТІВ

ТЕОРІЯ І РОБОЧИЙ ПРОЦЕС ЕРЛІФТІВ

Назва:
ТЕОРІЯ І РОБОЧИЙ ПРОЦЕС ЕРЛІФТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,56 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Кононенко Анатолій Петрович
УДК 622.276.5
ТЕОРІЯ І РОБОЧИЙ ПРОЦЕС ЕРЛІФТІВ
Спеціальність 05.05.17 - Гідравлічні машини та гідропневмоагрегати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі енергомеханічних систем Державного вищого навчального закладу (ДВНЗ) “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Бойко Микола Григорович,
ДВНЗ “Донецький національний технічний університет”, завідувач кафедри енергомеханічних систем, м. Донецьк.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Фінкельштейн Зельман Лазаревич,
Донбаський державний технічний університет, завідувач кафедри прикладної гідромеханіки, м. Алчевськ;
доктор технічних наук, професор
Сьомін Дмитро Олександрович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, професор кафедри гідрогазодинаміки, м. Луганськ;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Луговський Олександр Федорович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки, м. Київ.
Захист відбудеться 27 грудня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.11 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 23 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Юдін Ю.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Транспортування краплинних рідин і гідросумішей забезпечується об'ємними і гідродинамічними насосами, до останніх з яких відноситься і ерліфт.
Унікальні гідропідйоми на вугледобувних шахтах, багато перекачних і допоміжних шахтних водовідливних установок і установок для чищення підземних ємностей вугільних підприємств, золошлаковидалення теплових електростанцій, вдосконалені земснаряди для видобування піску і гравію, дослідні установки для глибоководного видобування корисних копалин з дна морів і океанів і інші гідропідйомні і водовідливні установки були реалізовані на основі газорідинних підйомників.
Затребуване застосування ерліфтів в гірничодобувній, енергетичній, металургійній та інших галузях промисловості обумовлено, в основному, високою надійністю і простотою, а, отже, дешевизною виготовлення, монтажу, обслуговування і експлуатації, особливо при транспортуванні абразивних гідросумішей.
Так, зокрема, застосування ерліфтів в системах гідрозолошлаковидалення теплових електростанцій, що працюють на твердому паливі, супроводжується зниженням капітальних витрат в 1,5?2,0 рази, експлуатаційних витрат (включаючи витрати на електроенергію) в 2,0?2,5 рази, скороченням кількості обслуговуючого і ремонтного персоналу в 1,5?2,0 рази порівняно з базовим варіантом з грунтовими (багерними) насосами.
Основними недоліками, стримуючими більш широке використання газорідинних підйомників, є висока енергоємність робочого процесу і, переважно, емпірична основа його моделювання.
Вищевикладене свідчить про актуальність і важливість наукової проблеми, яка полягає в подальшому розвитку теорії робочого процесу ерліфтів, що дозволить підвищити рівень ефективності газорідинних підйомників.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проведені в рамках наукового напрямку ДВНЗ „Донецький національний технічний університет” (Донецького політехнічного інституту) відповідно до науково-технічної програми 055-09 Міністерства енергетики і електрифікації СРСР на 1986-1990 р.р., затвердженої постановою Ради Міністрів СРСР 31.12.86 р. № 535, “Розробити і упровадити економічні і технологічні рішення атомних і теплових електростанцій уніфікованих типів, ліній електропередач і підстанцій, а також потоково-швидкісні методи їх будівництва” завдання 02.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: ТЕОРІЯ І РОБОЧИЙ ПРОЦЕС ЕРЛІФТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок