Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Аналіз і оцінка інвестиційної діяльності підприємств ( на прикладі електронної промисловості України)

Аналіз і оцінка інвестиційної діяльності підприємств ( на прикладі електронної промисловості України)

Назва:
Аналіз і оцінка інвестиційної діяльності підприємств ( на прикладі електронної промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,96 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тернопільська академія народного господарства
 
Вовк Лілія Степанівна
УДК:330.322.3 (477)
Аналіз і оцінка інвестиційної діяльності підприємств
( на прикладі електронної промисловості України)
Спеціальність 08.06.04.-Бухгалтерський облік,аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ТЕРНОПІЛЬ-2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка
Науковий керівник:- кандидат економічних наук,доцент
Якимів Іванна Володимирівна,
Львівський національний університет
імені Івана Франка
Міністерства освіти і науки України
кафедра обліку і аудиту
Офіційні опоненти:-доктор економічних наук, професор,
Шкарабан Степан Іванович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри економічного аналізу
-кандидат економічних наук, доцент,
Воронко Роман Михайлович
Львівська комерційна академія,
доцент кафедри обліку
Провідна установа:- Київський національний університет імені
Т. Шевченка Кабінету Міністрів України,
кафедра обліку і аудиту.
 
Захист дисертації відбудеться 25 травня 2000 р. о 11.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 в Тернопільській академії народного господарства за адресою: 282004,м.Тернопіль, вул.. Львівська, 11, ауд. № 1300.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства.
Автореферат розісланий 24 квітня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент З.В. Задорожний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. У поцесі формування ринкового середовища необхідною умовою виживання й основою стабільного становища і розвитку підприємства є здійснення ним ефективної інвестиційної діяльності, що передбачає можливість маневрувати фінансовими ресурсами і шляхом ефективного їх використання забезпечити безперервність процесу виробництва та реалізації продукції, на основі його постійного розширення і відновлення. Проте ряд факторів макроекономічного порядку в Україні не сприяють інвестиційній діяльності господарюючих суб’єктів, що поглиблює кризові явища в економіці. Сучасна інвестиційна діяльність підприємств характеризується значним скороченням обсягів нагромаджень, зменшенням частки прибутку підприємств, яку спрямовують на розширення виробництва. Однак, незважаючи на наявність кризових явищ у фінансово-господарській діяльності підприємств, все-таки нагромаджується певний досвід роботи в умовах ринку, відбуваються процеси приватизації і реструктуризації, пошуку нових ефективних механізмів управління, зокрема й інвестиційною діяльністю підприємства.
У процесі становлення цивілізованого ринкового економічного простору, для того щоб вистояти в конкурентній боротьбі, підприємство повинно постійно спрямовувати власні чи залучені кошти для оновлення, розширення та диверсифікації виробництва.Тому в комплексі проблем, які пов’язані з визначенням ролі інвестицій у діяльності підприємства, за сучасних умов великого значення набуває організації такого процесу управління інвестиціями підприємства, який би був підкріплений ефективним інформаційним забезпеченням і за рахунок використання сучасних засобів системи економічного аналізу, покликаної виявляти і систематизувати інформаційні дані про всі аспекти фінансово-господарської діяльності підприємства, сприяти підвищенню її ефективності.
Розвитку теорії та практики економічного аналізу в Україні присвячено багато наукових праць, зокрема, ці проблеми вивчали М. Кужельний , Б. Литвин , Л. Лук’яненко, В. Пархоменко , В. Шевчук, фундаментальні питання аналізу інвестицій досліджували такі вітчизняні вчені як І. Бланк, Є. Мних, С. Покропивний, М. Скворцов, а також зарубіжні М. Алєксєєв, Х. Андерсон, Л. Бернстайн, Ф. Вуд, Р. Ентоні, Є. Крайнєва, Д. Панков, У. Шарп, А. Шеремет та інші. Проте зважаючи на практичну значимість інвестицій у відтворювальному процесі підприємства й на важливість дослідження окремих аспектів теорії та практики аналізу інвестицій підприємства,- урахування особливостей протікання сучасних економічних процесів у країні, потребує проведення подальших досліджень у цій галузі, розробки нових підходів, оскільки виконані наукові розробки здебільшого торкаються лише окремих сторін аналізу інвестиційної діяльності, по суті не охоплюючи загальнотеоретичних питань, які б у системній формі відображали інвестиційний процес як певну структуризовану цілісність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Аналіз і оцінка інвестиційної діяльності підприємств ( на прикладі електронної промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок