Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Електрогідравлічне штампування листових заготовок з титанових сплавів

Електрогідравлічне штампування листових заготовок з титанових сплавів

Назва:
Електрогідравлічне штампування листових заготовок з титанових сплавів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,46 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Вінницький державний технічний університет
Шамарін Олексій Юрійович
УДК 621.983.004
Електрогідравлічне штампування листових заготовок з титанових сплавів
Спеціальність: 05.03.05 – Процеси та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2002 р.
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Київському державному науково-дослідному інституті гідроприладів Міністерства промислової політики України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, доцент Пшенішнюк Олександр Сидорович, Український фінансово-економічний інститут, перший проректор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, доцент Сивак Іван Онуфрійович, Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедрою технології й автоматизації машинобудування;
кандидат технічних наук, доцент Калюжний Володимир Леонідович, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", доцент кафедри обробки металів тиском.
Провідна установа:
Інститут надтвердих матеріалів імені В.М. Бакуля НАН України, 20-й відділ, м. Київ.
Захист відбудеться "10" травня 2002 р. у 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.03 Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Вінницького державного технічного університету; за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий "09" квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дерібо О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Більш 50 років впроваджуються в промисловість електрогідравлічні установки для обробки металів тиском, у тому числі для штампування складних деталей із металів, що важко деформуються, очищення виливків, розвальцьовування труб, а так само в інших технологічних процесах металообробки. Простота технологічного й енергетичного устаткування, мінімальна вартість і трудомісткість оснащення, висока точність одержуваних деталей і доступна легкість керування процесом вигідно відрізняють цей метод від традиційних методів обробки металів тиском.
Сучасний стан розробок і досліджень, а також накопичений за цей період досвід промислового використання електрогідравліки стосовно до технологічних процесів листового штампування титанових сплавів показав їх високу техніко-економічну ефективність, особливо в дослідному і дрібносерійному виробництвах.
Однак відірваність теоретичних досліджень від практики і недостатня вивченість процесу формозміни заготовки приводять до перевитрати енергії і підвищеному зносу устаткування. У зв'язку з цим виникла задача більш чітко визначити роботу, яку необхідно затратити для одержання визначених деталей.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконувалася в Київському державному науково-дослідному інституті гідроприладів у рамках "Програми розвитку суднобудування і кораблебудування", затвердженої Кабінетом Міністрів України в 1991 р. і науково-технічної роботи "Удар-1" - "Розробка екологічно чистих електроімпульсних технологій на основі високоефективного компресійного генератора-нагромаджувача для використання в гірській справі і машинобудуванні", що виконувалася на підставі Доручення Кабінету Міністрів України від 07.08.97 р. № /10 і параграфа 8 Державного бюджету України на 1997 р.
Мета і задачі дослідження.
Мета дисертаційної роботи - Підвищення ефективності процесів штампування деталей з титанових сплавів шляхом вибору оптимальних силових і швидкісних параметрів технологічного устаткування і схем навантаження заготовки.
Для досягнення поставленої мети зважувалися такі задачі:– 
визначення оптимальних параметрів електрогідравлічних установок для штампування деталей з титанових сплавів;– 
аналіз і розробка схем розрахунку прикладених до заготовки зусиль при електрогідравлічному штампуванні;– 
дослідження поводження титанових сплавів при високошвидкісному навантаженні;– 
визначення шляхів інтенсифікації електрогідравлічного штампування заготовок з титанових сплавів;– 
розробка технології електрогідравлічного штампування конкретних деталей з титанових сплавів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Електрогідравлічне штампування листових заготовок з титанових сплавів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок