Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛАСТИЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЗДАТНИХ ЗАМІНИТИ ДЕРЕВИНУ СУДНОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛАСТИЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЗДАТНИХ ЗАМІНИТИ ДЕРЕВИНУ СУДНОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Назва:
ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛАСТИЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЗДАТНИХ ЗАМІНИТИ ДЕРЕВИНУ СУДНОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,51 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Український державний морський
технічний університет
імені адмірала Макарова
Міністерства освіти і науки України
Спеціалізована вчена рада Д 38.060.01
Коршиков Роман Юрійович
УДК 629.5.02:678.4
ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛАСТИЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЗДАТНИХ ЗАМІНИТИ ДЕРЕВИНУ СУДНОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ
Спеціальність 05.08.03 – механіка і конструювання суден
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Миколаїв – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному морському технічному університеті імені адмірала Макарова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, доцент,
Коробанов Юрій Миколайович,
Український державний морський технічний університет імені адмірала Макарова, завідуючий кафедрою "Конструкція корпусу морських суден".
Офіційні опоненти:
·
доктор технічних наук, професор Кочанов Юрій Петрович, Український державний морський технічний університет імені адмірала Макарова, завідуючий кафедрою "Будівельна механіка корабля";
· кандидат технічних наук Єгоров Геннадій В'ячеславович, Морське інженерне бюро (м. Одеса), генеральний директор.
Провідна установа – Одеський державний морський університет, Міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться " 28 " травня 2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 38.060.01 Українського державного морського технічного університету за адресою 327025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9, ауд. 360.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Українського державного морського технічного університету імені адмірала Макарова за адресою 54025, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграда, 9.
Автореферат розісланий " 25 " квітня 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради доктор технічних наук, професор Квасницький В. Ф.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. На судах, плавучих спорудах, у суднобудуванні та судноремонті традиційно у великих кількостях використовується деревина. Це пов'язано з особливостями механічних властивостей цього матеріалу і донедавна з відносно невеликою вартістю деревини. У цей час ситуація різко змінилася. Ціна на деревину, що імпортується Україною, зросла, а власні запаси деревної сировини небагаті. Крім того, інтенсивна вирубка лісу може нанести втрату екології. Тим самим стає актуальною заміна деревини іншими матеріалами, відповідними деревині за своїми механічними характеристиками.
Звичайно конструкції, виконані з деревини, порівняно недовговічні. У суднових умовах, в суднобудуванні та судноремонті додаються фактори, сприяючі прискореному зносу деревних конструкцій, що обмежує можливість використання деревини багаторазово. Еластоміри – це полімери з яскраво вираженими еластичними властивостями. Вони не схильні до гниття, стійкі до впливу вологи, сонячних променів, холоду. Ці якості еластомірів дозволяють дослідити можливість заміни деревини суднового призначення на еластомірні конструкції. Відсутність методики такої заміни, а також методів проектування еластомірних конструкцій також свідчить про актуальність даної теми.
Мета роботи. Рішення наукових задач по заміні деревини суднового призначення на еластомірні конструкції, по створенню методів проектування і розрахунку еластичних елементів з еластомірів, що входять до складу суднових пристроїв плавучих споруд, а також експериментальне дослідження стійкості суднових еластомірних конструкцій.
Відповідно до поставленої мети вирішені такі основні задачі:
·
Сформульовані умови заміни деревини суднового призначення еластомірними конструкціями, і обгрунтована можливість такої заміни на основі моделювання пружних властивостей деревини еластомірними конструкціями.
· Розроблено метод проектування і оптимізації пружних основ на основі еластомірних елементів, що покривають велику площу.
· Зроблено аналіз методів розрахунку еластомірних конструкцій і методів розрахунку сумісного деформування корпусу судна, елементів опорного пристрою і плавдока, а також вибрані критерії, що є початковими для розрахунку сумісного деформування пружних еластомірних елементів і корпусних конструкцій судна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПРОЕКТУВАННЯ ЕЛАСТИЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ, ЗДАТНИХ ЗАМІНИТИ ДЕРЕВИНУ СУДНОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок