Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі підприємств целюлозно-паперової промисловості)

ОБЛІК І АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі підприємств целюлозно-паперової промисловості)

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі підприємств целюлозно-паперової промисловості)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,41 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
У першому розділі „Організаційні та методологічні засади створення
спільних підприємств на території України” розглянуто особл


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. ВАДИМА ГЕТЬМАНА
БІДЮК ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 65.052 я 723
ОБЛІК І АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
(на прикладі підприємств целюлозно-паперової промисловості)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Національної академії державної податкової служби України, м. Ірпінь.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
КУЖЕЛЬНИЙ Микола Васильович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку
підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
КІРЕЙЦЕВ Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту;
кандидат економічних наук, доцент
СОПКО Валерія Василівна,
Університет економіки і права “Крок”,
заступник завідувача кафедри обліку, аналізу і аудиту.
Провідна установа: Державна академія статистики, обліку і аудиту,
Держкомстат України, кафедра бухгалтерського
обліку, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “ 20 ” березня 2006 року о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 в Київському національному економічному університеті ім.Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м.Київ, пр-т Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр-т Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “ 20 ” лютого 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
професор В.Я. Савченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економіко-правові засади створення спільних підприємств (СП) на території України свідчать, що існує ряд специфічних особливостей, які виділяють спільну діяльність від інших видів. Тому організація та методологія обліку і аналізу діяльності СП залежатиме від особливостей економічного механізму їх функціонування. Вимоги як вітчизняних, так і іноземних учасників СП та їх рівень зацікавленості в уніфікованій системі організації і методики обліку та аналізу діяльності об’єкта інвестування значно зростають. Але на сьогодні відсутня єдина методологічна основа для обліку і аналізу діяльності СП, яка враховує сучасні вимоги стандартизації облікової інформації для іноземних учасників та потенційних інвесторів у спільну діяльність.
Проблеми обліково-аналітичного забезпечення діяльності СП багатогранні і актуальні. Певний внесок у дослідження питань, пов’язаних з розробкою методологічних, організаційних, інформаційних аспектів удосконалення методики обліку і аналізу в Україні зробили Ф.Ф. Бутинець, А.М. Герасимович, С.Ф. Голов, В.І. Єфіменко, Г.Г. Кірейцев, Я.Д. Крупка, М.В. Кужельний, Ю.А. Кузьмінський, Л.І. Лук’яненко, Є.В. Мних, В.М. Пархоменко, В.В. Сопко, Н.М. Ткаченко, М.Г. Чумаченко; російські вчені-економісти В.В. Ковальов, Г.В. Савицька, А.Д. Шеремет. Серед закордонних вчених, роботи яких присвячені дослідженням даних проблем, варто виділити Е. Брігхема, К. Зайберга, Е. Колде, Дж.М. Лівінгстона, М. Мескона, М. Портера, Е. Хелфреда.
Зважаючи на значний здобуток у розробці системи обліку і аналізу в цілому, ряд питань, пов’язаних з діяльністю СП в Україні, є недостатньо вивченим вітчизняними фахівцями і потребують подальших досліджень. Зокрема, більш повного обґрунтування вимагають методичні підходи щодо формування облікової політики СП, оцінки довгострокових фінансових інвестицій, складання звітності, забезпечення ефективності та результативності діяльності СП на основі стандартизації облікової інформації тощо.
Подальшого дослідження і наукових розробок потребують проблеми організації та методики аналізу фінансового стану СП, адже фінансовий стан об’єкта інвестування є тією економічною основою, задля якої і об’єднувались спільні інтереси учасників контрактної угоди.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ (на прикладі підприємств целюлозно-паперової промисловості)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок