Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЕРУВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИМИ РОЗМІРАМИ ШТАБИ НА ПРОКАТНИХ СТАНАХ

КЕРУВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИМИ РОЗМІРАМИ ШТАБИ НА ПРОКАТНИХ СТАНАХ

Назва:
КЕРУВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИМИ РОЗМІРАМИ ШТАБИ НА ПРОКАТНИХ СТАНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,95 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Державний комітет промислової політики України
Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
БІЛОБРОВ Юрій Миколайович
УДК 658.52.011,56:621.771
КЕРУВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИМИ РОЗМІРАМИ ШТАБИ
НА ПРОКАТНИХ СТАНАХ
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація
технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Науково-виробничій корпорації “Київський інститут автоматики” Державного комітету промислової політики України і в ЗАТ “Новокраматорський машинобудівний завод”.


Науковий керівник
Офіційні опоненти:
Провідна установа - кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, директор ДНВП “Індустріальні комп’ютерні системи” НВК “КІА” Леонідов-Канєвський Євген Володимирович
- доктор технічних наук, професор Бідюк Петро Іванович професор кафедри математичних методів системного аналізу Національного технічного університету України “КПІ”
- доктор технічних наук, старший науковий співробітник Бєляєв Юрій Борисович, директор ДНВП “Автоматизовані інформаційні системи та технології” (АІСТ) НВК “КІА”
- Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, кафедра системного аналізу і управління


Захист відбудеться “ 13 “ червня 2001р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.818.01 науково-виробничої корпорації “Київський інститут автоматики” за адресою 04107, вул. Нагірна, 22, корпус 1.
Відгуки на автореферат у двох примірниках, засвідчені печаткою установи, просимо надсилати за адресою: 04107, Київ –107, вулиця Нагірна, 22 НВК КІА, вченому секретарю.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НВК “Київський інститут автоматики”.
Автореферат розісланий “04“ травня 2001р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат технічних наук Л.П. Тронько
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дисертації. Головними питаннями підвищення ефективності виробництва продукції і її конкурентоспроможності в усьому світі є:
§ зменшення собівартості;
§ забезпечення гарантованих показників якості відповідно до світових стандартів.
Головним напрямком зменшення собівартості гарячекатаної штаби є розробка нових енергозберігаючих технологій, і зокрема, так звана “концепція міні-заводів”, яка дає можливість максимально скоротити період виробничого циклу від розливки металу до отримання готової продукції на одно або двох клітьових станах з моталками в печах (стани “Стеккеля”).
Отримання геометричних розмірів штаби високого ґатунку на одноклітьових реверсивних станах потребує принципово нових рішень автоматичного керування технологічними процесами, суттєвого поліпшення динамічних і статичних характеристик виконуючих характеристик виконуючих механізмів і клітей автоматизованого електроприводу.
Характерною особливістю сучасного виробництва є суттєве підвищення технологічних вимог до його динамічних і точністних показників, розширення і ускладнення його функцій, пов’язаних з керуванням сучасними технологічними процесами. Як наслідок росте складність автоматизованих систем керування електроприводами та іншими видами приводів і виникає необхідність в оптимізації їх структур і параметрів за нетрадиційними цільовими функціями, що відповідають цим умовам. А тому розробка і дослідження нових структур автоматичного керування геометричними розмірами прокату, і зокрема, товщиною, профілем, площиною гаряче - і холоднокатаних штаб отриманих на технологічному устаткуванні нових конструкцій, слід вважати терміновими і актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з планами науково-дослідних і дослідно-конструкторських держбюджетних робіт Державного комітету промислової політики України, Міністерства освіти і науки України (Державна науково-технічна програма 06.02 “Нові технологічні засоби підтримки і прийняття рішень. Інструментально-технологічні програмні комплекси”) Науково-виробничої корпорації “Київський інститут автоматики”, госпдоговірних робіт Державних науково-виробничих підприємств “Індустріальні комп’ютерні системи” і “Багатофункціональні автоматизовані комп’ютерні системи керування технологіями”
Мета й завдання дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: КЕРУВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИМИ РОЗМІРАМИ ШТАБИ НА ПРОКАТНИХ СТАНАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок