Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ ПРИСТРОЇВ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ ПРИ АПРІОРНІЙ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

СИНТЕЗ ПРИСТРОЇВ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ ПРИ АПРІОРНІЙ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

Назва:
СИНТЕЗ ПРИСТРОЇВ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ ПРИ АПРІОРНІЙ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,01 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
Поляков Володимир Петрович
УДК 621.391.22:621.396.96
СИНТЕЗ ПРИСТРОЇВ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ
ПРИ АПРІОРНІЙ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Книшев Іван Петрович, Українська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри транспортного зв’язку
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Рудий Євген Михайлович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
кандидат технічних наук, Сиващенко Сергій Іванович, Харківський інститут військово-повітряних сил
Провідна установа: Харківський національний університет радіоелектроніки
Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться 12 жовтня 2004 р. о 1200 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .816.02 в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова, м. Одеса.
65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, м. Одеса.
Відгуки на автореферат просимо надсилати за адресою:
Україна, 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1
Автореферат розісланий “ 10 ” 09 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .816.02
д.т.н., професор Плотніков В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
АКТУАЛЬНІСТЬ ТЕМИ. Через збільшення швидкості телекомунікаційних систем і вимог до точності й завадозахищеності все актуальніше постає проблема “апріорної невизначеності”. Починаючи з середини 60-х років інтенсивно розвивається один із актуальних напрямків статистичної теорії: розробка методів подолання апріорної невизначеності з метою отримання структур, стійких до змін імовірних розподілень вхідних впливів. Значний вплив на формування цього нового напрямку мали роботи Б.Р. Левіна, А.Г. Зюко, Д.Д. Кловського, В.Г. Репіна, Ю.Г. Сосуліна, Р.Л. Стратоновича, Г.П. Тартаковського, В.І. Тихонова, Я.З. Ципкіна, В.В. Шахгільдяна, та ін. У межах зазначеного напрямку розрізняють два види статистичного синтезу: з параметричною і непараметричною апріорною невизначеністю. Досить концентрований виклад суті цих напрямків міститься в монографії Б.Р. Левіна.
Актуальність проблеми подолання апріорної невизначеності в теоретичному і практичному відношенні з плином часу не тільки не зменшується, але й неухильно зростає. Це пов’язано, насамперед, зі збільшенням кількості радіозасобів, які працюють одночасно, а також з підвищенням вимог, що ставляться до передавання інформації. Ефективність роботи сучасних систем зв’язку, особливо з рухомими об’єктами, значною мірою визначається не тільки завмираннями та завадами типу флуктуаційного шуму, але і взаємними завадами радіозасобів, які працюють одночасно, апріорні розподілення яких невідомі досліднику при вирішенні завдань статистичного синтезу інформаційних систем і, крім того, можуть змінюватися в процесі функціонування радіозасобів.
ЗВ’ЯЗОК РОБОТИ З НАУКОВИМИ ПРОГРАМАМИ, ПЛАНАМИ, ТЕМАМИ. Дисертаційна робота виконувалась згідно з Концепцією розвитку телекомунікаційних систем на залізничному транспорті України на період 1998-2008 рр., Програмою створення впродовж 2002-2006 років у системі Міністерства транспорту України Єдиної транспортної мережі зв’язку. Матеріали дисертаційної роботи використовуються при розробці Комплексної програми створення і розвитку Державної інтегрованої інформаційної системи забезпечення управління рухомими об’єктами (зв’язок, навігація, спостереження), яка розробляється згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. №410-р.
Крім того, результати дисертаційної роботи використовувались в науково-дослідних роботах кафедри “Транспортний зв’язок” Української державної академії залізничного транспорту, що виконувались за держбюджетним (НДР 21/1-Б, 21/2-Б) і госпрозрахунковим (НДР /2) планами:
- дослідження та розробка принципів побудови алгоритмів і технічних вимог до обладнання інтегральної мережі технологічного зв’язку залізниць України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СИНТЕЗ ПРИСТРОЇВ ПРИЙОМУ СИГНАЛІВ ПРИ АПРІОРНІЙ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок